امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 07:59:16

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

معاون وزير مسكن بار ديگر به بازديد از بيمارستان آمد؛

بيمارستان منظريه در آخرين مراحل تكميل

دوشنبه, 29 فروردین 1390 ساعت 08:09 کدخبر :759
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سرویس خبر

در مرحله جدید تکمیل بیمارستان منظریه، معاون وزیر مسکن و شهر سازی براي بار دوم از اين پروژه بازديد كرد تا از نديك در روند تكميل آن قرار گيرد.

در اين بازديد كه به دعوت نماينده شهرستان در مجلس صورت گرفت، فرماندار و تعدادی از مسئولین وزارتخانه و سازمان مسکن و شهر سازی استان هم حضور داشتند.
مهندس محمدجعفرعلیزاده در اين بازديد گفت :  این پروژه یکی از بزرگترین طرح های ملی ما محسوب می شود که تاکنون بیش از 30% درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و امیدواریم با همکاری و پیگیری نماینده مردم در مجلس و معاونت پارلمانی وزارتخانه با اختصاص 15 میلیارد تومان بودجه این طرح در سال 91 به بهره برداری برسد.
وی افزود: در این بازدید مشخص است كه نسبت به بازدیدهای گذشته و طبق قولی که به مردم داده بودیم جهش بسیار خوبی در روند ساخت بوجود آمده است و تمامی نيازهاي اجرایی اعم از طراحي و تحويل نقشه ها و افزایش تعداد نیروهای کارگاهی مرتفع شده و در مرحله بسیار خوبی از پیشرفت قرار دارد. وي افزود: در سال آینده نیز با افزایش تعداد نیروی کارگاهی تا 200 نفر طرح زمان بندی تکمیل یک سال جلو خواهد افتاد و قطعاً در سال  91  اين طرح به بهره برداری خواهد رسید.
مهندس علیزاده در ادامه، درباره بازدید خود از طرح مسکن مهر خمینی شهر نیز گفت: در این بازدید با جمع بندی مسائل و مشکلات اين طرح، امیدواریم با طرح موضوع در وزارتخانه مشکلات وام و کمبود  بودجه و امتیازات لازم بررسی و تصمیم لازم برای حل مشکلات این طرح گرفته شود.

این پروژه یکی از بزرگترین طرح های ملی ما محسوب می شود که تا کنون بیش از 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و امیدواریم با همکاری و پیگیری نماینده مردم در مجلس و معاونت پارلمانی وزارتخانه با اختصاص 15 میلیارد تومان بودجه این طرح در سال 91 به بهره برداری برسد.

وی در خصوص تامین زمین مجموعه فرهنگی جانبازان و ایثار گران هم گفت: این پروژه هم از طرح های مهم ما محسوب می شود و امیدواریم با مساعدت سازمان مسکن و شهرسازی استان این مشکل را پیگیری و با بررسی محل و زمین مناسب این طرح اجرا شود.
وی افزود: ما نباید نگاهمان به خمینی شهر فقط در جهت تامین زمین براي مصارف مسکونی باشد بلکه بايد نياز به مجموعه های خدماتی جانبی مورد توجه باشد.
در این بازديدها، سید محمد جواد ابطحی نماینده مردم نیز گفت: تقاضای ما از مسئولین  وزارت مسکن و شهرسازی تشکیل جلسات مستمر جهت نظارت بر روند پیشرفت طرح بيمارستان بوده و من نسبت به روند این طرح رضایت نسبي خود را اعلام می کنم ولی انتظار ما و مردم خمینی شهر جهت تکمیل این طرح بالاتر از وضعیت موجود است. وی افزود: طبق تعهدات قبلی بودجه اختصاصی این طرح برای سال آینده  3 میلیارد تومان است که این رقم جوابگوی انتظار ما نیست و درخواست ما این است که با درخواست بودجه بیشتر توسط دولت در سال آینده شاهد تسریع در روند اجرا باشيم و سعی مان این است كه از طریق ریاست جمهوری و مسئولین دولت به تکمیل این طرح کمک کنیم.
در انتهای این بازدید، صالحی فرماندار خمینی شهر نیز گفت: مشکل اصلی این پروژه عقب افتادگی در روند اجراي آن در گذشته بوده است. این طرح به عنوان یک طرح با قدمت بالاي 17 سال محسوب مي شود و ما خواستار توجه ویژه مسئولین وزارتخانه برای اختصاص بودجه لازم  برای تکمیل این طرح هستيم.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید