امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 00:01:08

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مافیای پولی در بزنگاه خود را نشان می‌دهد

مافیای پولی در بزنگاه خود را نشان می‌دهد

سه شنبه, 09 مهر 1392 ساعت 12:37 کدخبر :6034
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محسن صرامی‌فروشانی نماینده خمینی‌شهر در مورد نوسانات اخیر بازار طلا و ارز و همچنین اظهارات رئیس کل بانک مرکزی در مورد عدم کاهش نرخ ارز بیش از مبلغ مورد نظر گفت:‌ اظهارنظر رئیس بانک مرکزی در مورد عدم کاهش قیمت دلار بیش از رقم فعلی و همچنین اخبار منتشر شده در مورد مذاکرات اخیر صورت گرفته در سفر هیات دولت به نیویورک با تثبیت قیمت طلا و ارز در بازار ایران مغایرت دارد.

وی افزود: همانطور که در شرایطی دولت اجازه صعودی بودن نرخ‌ها در بازار را می‌دهد باید اجازه نزول قیمت‌ها به همان نسبت در بازار را بدهد.   
صرامی در ادامه تصریح کرد: متاسفانه لابی‌های اقتصادی و مافیای قوی پولی که از کاهش قیمت ارز متحول می‌شوند در بزنگاه‌های اقتصادی وارد شده و نفوذ خود را نشان می‌دهند.   
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین اظهار داشت: مطمئنا اگر متولیان اقتصادی  با همان تفکر جناب آقای طیب‌نیا، کمتر در این رابطه مصاحبه و اظهارنظر کنند و بیشتر به دنبال اعمال سیاستگذاری‌های مطلوب باشند بهتر و سازنده‌تر است.   
 به گزارش باشگاه خبرنگاران، نماینده مردم خمینی‌شهر در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه مسائلی که باعث کاهش قیمت دلار در بازار می‌شد در چند روز اخیر دچار پیچیدگی خاص شده که باعث شد روند افزایشی قیمت در حوزه ارز را در چند روز اخیر شاهد باشیم./

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 +1 هستی 11 مهر 1392 ساعت 20:31
چرا پیامم منتشر نمیشه چون مثل خودشون رک حرف زدم
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید