امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 13:55:25

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مشاور رییس سازمان میراث فرهنگی کشور در خیریه نرجس خاتون (س)
راه اندازی کارگاه های صنایع دستی برای بانوان در دستور کار سازمان قرار دارد

مشاور رییس سازمان میراث فرهنگی کشور در خیریه نرجس خاتون (س)

سه شنبه, 23 دی 1393 ساعت 16:16 کدخبر :8280
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مشاور ریس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در امور بانوان و خانواده و مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از خیریه نرجس خاتون خمینی شهر بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در این بازدید که صبح سه شنبه صورت گرفت، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت: سرمایه گذاری خیریه های استان در تولید صنایع دستی از ابعاد مختلف اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی رویکردی مهم و اثر گذار است.


فریدون الهیاری با اشاره به فعالیت های خیریه نرجس خاتون خمینی شهر در زمینه تولید صنایع دستی، افزود: باتوجه به دغدغه هایی که در حال حاضر در بحث اشتغال بانوان وجود دارد جای بسیار خرسندی است که خیریه نرجس خاتون خمینی شهر توانسته است برای بانوان نیازمند اشتغال ایجاد کند.


وی گفت: آموزش 450 نفر از بانوان بدسرپرست و بی سرپرست از سال 88 تاکنون نشان دهنده این است که این خیریه گام های موثر را در حمایت بانوان منطقه برداشته و توانسته است این افراد را وارد چرخه اشتغال کند.


مشاور رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در امور زنان و خانواده نیز گفت: نگاه ویژه این خیریه که همه کارکنان آن را بانوان تشکیل می دهند در پشتیبانی و حمایت زنان بدسرپرست و بی سرپرست بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد.


زهرا سادات احمدی زاده با اشاره به اینکه خیریه نرجس خاتون خمینی شهر توسط برخی از بانوان راه اندازی شده است، افزود: وجود چنین بانوانی که حمایت همجنسان خود را در اولویت قرار داده اند، تحسین برانگیز است.


مشاور ریس سازمان فعال سازی کارگاه های صنایع دستی و ایجاد مشاغل خانگی برای بانوان را از سیاست های معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیان کرد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید