امروزپنجشنبه, 31 خرداد 1397-- Thursday Jun 21 2018

ساعت 03:04:20

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 01:32:35

نشست الحاق برگزار شد

یکشنبه, 09 بهمن 1390 ساعت 10:41 کدخبر :3594
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرصت آنلاین

 

اولین نشست علمی الحاق خمینی شهر به اصفهان پنجشنبه ششم بهمن با حضور کارشناسان و صاحبنظران در دانشگاه آزاد خمینی شهر برگزار گردید.

در این نشست کارشناسان با ارایه مقالات خود پیرامون فرصتها و تهدیدهای الحاق خمینی شهر به اصفهان به بحث و تبادل نظر پرداختند. نقدعلی مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد در گفتگو با فرصت در خصوص نتایج این همایش تاکید کرد دانشگاه آزاد تلاش دارد مقالات ارائه شده در این همایش را با همکاری ارگانهای شهر به چاپ رساند.

 

حاشیه های این نشست

  • با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس تلاش شده بود این نشست در یک سکوت خبری برگزار گردد. برای همین هیچ اطلاعیه ای در این زمینه در شهر زده نشد.
  • در ابتدای جلسه، فرماندار سخنانی پیرامون نحوه انتشار اخبار این همایش و حساسيت هاي آن بيان داشت.
  • دکتر محمدی و مهندس قربانی دو تن از اعضای شورای شهر اصفهان جزو سخنرانان حاضر در این نشست بودند که مهندس قربانی به بیان فرصتها و دکتر محمدی به بیان تهدیدهای این الحاق پرداخت.
  • پروفسور میردامادی هم در سخنانی به رایزنی های خود با استاندار و اعضای شورای شهر اشاره كرد.
  • مهندس قربانی عضو شورای شهر اصفهان یکی از شرایط الحاق را موافقت مدیران اصفهان اعلام و تاکید کرد در اصفهان موضوعی به نام الحاق خمینی شهر چندان موضوعیت ندارد. این سخن کافی بود تا واکنش یکی از کارشناسان را به همراه داشته باشد. این کارشناس در حین ارائه مقاله خود در پاسخ به وی گفت: خمینی شهر مانند درختی است که شما میوه و شاخه های آن را بریده و برده اید و الان تنها تنه درخت باقی مانده برای همین میوه و سرسبزی ندارد، اصفهان موظف است یا میوه و شاخه هایی که برده را برگرداند یا تنه درخت را هم به میوه و شاخه هایش الحاق کند. این سخن با تحسین شرکت کنندگان همراه شد.

نظرات  

 
#2 +1 محمدی 14 بهمن 1390 ساعت 07:45
امیدوارم که میوه ها وشاخه ها را برگردانند . سده باید استقلال داشته باشد . شهرمان سر افراز باد!
نقل قول
 
 
#1 +1 ابطحی 09 بهمن 1390 ساعت 16:49
نه تنها میوه و سرسبزی درخت را بریده اند و خورده اند و یک لیوان آب هم روش! بلکه تنه را هم نابود کرده اند، دیگر به این درخت آب نمی دهند. آب آن را قطع کرده اند............. امان از بی کسی!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید