امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 05:36:09

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

آشتی کشتارگاه نقش جهان خمینی شهر با محیط زیست
به کمک فن آوری بومی یک شرکت دانش بنیان

آشتی کشتارگاه نقش جهان خمینی شهر با محیط زیست

چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 07:44 کدخبر :10464
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : 203

یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت و نصب یک واحد تصفیه 'غشایی اولترا فیلتراسیون' برای رفع معضل زیست محیطی و آلودگی پساب کشتارگاه ها شد.
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از ایرنا روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقانی اصفهان روز سه شنبه اعلام کرد: شرکت 'پارسیان پیشرو صنعت پلیمر' (پارس آدین) از شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به ساخت و نصب این واحد تصفیه شد.


رییس هیات مدیره شرکت سازنده این دستگاه گفت: بهره برداری از این واحد پیشرفته در کشتارگاه نقش جهان خمینی شهر و کارکرد بسیار مناسب و کارا، بدون وقفه و پیوسته این واحد در ماه های متوالی گذشته، بیانگر توانایی فناوری بومی برای کاربردهای مهم تصفیه آب و پساب است. مرتضی صادقی افزود: بهره برداری از این واحد پیشرفته در کشتارگاه نقش جهان خمینی شهر و کارکرد بسیار مناسب و کارا، بدون وقفه و پیوسته این واحد در ماه های متوالی گذشته، بیانگر توانایی فناوری بومی برای کاربردهای مهم تصفیه آب و پساب است.
وی ادعا کرد: با توسعه و بومی سازی این فناوری توسط شرکت دانش بنیان پارسیان پیشرو صنعت پلیمر، کشور قادر خواهد بود بر معضل کم آبی فائق آید.


اولترا فیلتراسیون یا فراپالایش با بهره گیری از غشاها انجام می شود و توسط آن می توان پروتئین ها، مواد میکروبی بیماریزا و مولکول های آلی بزرگ را جدا و تصفیه کرد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید