امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 18:06:13

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

برگزاري دومین همايش ملی مددکاری اجتماعی در دانشگاه آزاد

سه شنبه, 30 خرداد 1391 ساعت 08:54 کدخبر :4171
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
همايش ملي مددكاري اجتماعي در سالن همايش هاي شهيد آويني واحد خميني شهر برگزار گرديد.

همايش ملي مددكاري اجتماعي در سالن همايش هاي شهيد آويني واحد خميني شهر برگزار گرديد. در مراسم افتتاحيه این همایش دكتر خليفه سلطاني ریيس دانشگاه گفت: رشته مددكاري اجتماعي از سال 1375 تاسيس و در چند سال اخير اساتيد برجسته در مقاطع دكتري رونق مضاعفي به علوم مددكاري بخشيده اند. وي 700 نفر فارغ التحصيل در رشته مددكاري و اشتغال آنان در سازمان هاي مختلف را افتخاري براي خميني شهر برشمرد و افزود: رفع نيازهاي مددجويان و خدمت به آنان كار ارزشمندي است كه دانش آموختگان آموزش هاي علمي خود را با صداقت و قناعت به مددجويان ارائه مي كنند. وی فعاليت هاي پژوهشي در كنار فعاليت هاي فرهنگي و آموزشي را در دانشگاه ها يك رسالت و ضرورت مهم خواند و افزود: از مجموع 100 مقاله واصله به دبيرخانه، 29 مقاله به صورت سخنراني و 42 مقاله به صورت پوستر انتخاب گرديد.

در ادامه دكتر حريرچي، استاد دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي تهران، موسوي ریيس انجمن مددكاران اجتماعي ايران و مدير كل آسيب هاي اجتماعي وزارت تعاون با موضوعات سلامت اجتماعي، مددكاري اجتماعي سالمندي، بررسي نشاط اجتماعي و بررسي آسيب هاي ارتباط زوجين سخنراني كردند و همايش با قرائت منشور و اهدای جوایز و لوح تقدير به برگزيدگان مقالات خاتمه يافت.

گفتنی است این همایش با مشارکت سازمان بهزیستی، کمیته امداد، قوه قضاییه، سازمان هلال احمر، نیروی انتظامی، دانشگاه علوم پزشکی، بنیاد شهید و امورایثارگران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان و ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید