امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 17:12:54

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

برگزاري همايش معارفه انجمن امداد دانشجويي مردمي امام علي (ع)
در دانشگاه آزاد اسلامي برگزار شد:

برگزاري همايش معارفه انجمن امداد دانشجويي مردمي امام علي (ع)

یکشنبه, 12 آبان 1392 ساعت 12:46 کدخبر :6292
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
در راستاي تشويق و ترغيب دانشجويان به فعاليت هاي ديني و خداپسندانه و مشاركت دانش پژوهان در امور خيريه همايش معارفه انجمن امداد دانشجويي مردمي امام علي (ع) در تالار همايش هاي شهيد آويني دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، همايش معارفه انجمن امام علي (ع) با حضور مسئولان و مشاركت فعال دانشجويان برگزار گرديد. اين انجمن امداد دانشجويي از جمله سازمان هاي مردم نهاد است كه فعاليت رسمي خود را از چند سال قبل آغاز و با پايبندي به انديشه ها و سيره حضرت علي (ع) معضلات اجتماعي به ويژه وضعيت كودكان بي سرپرست را در اولويت فعاليت هاي خود قرار داده است. انجمن امداد دانشجويي با نگرش علمي و دانشگاهي به معضلات جامعه رسيدگي مي كند و به دستاوردهاي خوبي نيز نائل شده است.
ترويج انديشه هاي بزرگان دين در عشق به همنوعان، رسيدگي به امور كودكان يتيم و نيازمند، امداد رساني به نيازمندان و محرومان جامعه از نظر مادي و معنوي، ترويج فرهنگ خير و نوع دوستي و ديگر خواهي به صورت فراگير در جامعه و امداد رساني در مواقع بلاياي طبيعي از جمله اهداف بلند اين انجمن است كه مسئولان در همايش به تبيين آن پرداختند.
حسن پور دبير انجمن در این همایش گفت: طرح "كودك بي كتاب ديروز، دانش آموز ماست" در راستاي كمك به دانش آموزان بي سرپرست به همت دانشجويان خداجو پیگیری و خدمات فراواني را به جامعه ارائه نموده است.
وي حضور دانشجويان در برنامه هاي فرهنگي و ديني را مايه بركت در علم اندوزي و دانش افزايي دانش پژوهان دانست و گسترش چنين طرح هايي را باعث عزت و برون رفت جامعه از مشكلات فرهنگي و معيشتي دانست.
در ادامه همايش دانشجويان با بخش هاي مختلف انجمن آشنا و مسئولين به بيان ديدگاه ها و برنامه هاي آينده پرداختند و دانشجويان حسب علاقه عضو كانون هايمختلف شدند. گفتني است همايش بعدی در دانشگاه علوم پزشكي اصفهان برگزار مي گردد.   
                                                                                                          

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید