امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 15:33:23

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

حضور پروفسور جعفری فرصتی برای ارتقا جایگاه شهرضا
فرماندار شهرضا خبر داد:

حضور پروفسور جعفری فرصتی برای ارتقا جایگاه شهرضا

یکشنبه, 22 دی 1392 ساعت 13:26 کدخبر :6830
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین فرماندار شهرضا گفت: حضور پروفسور جعفری فرصتی برای ارتقا جایگاه شهرضا است.

سید محمد باقر محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرضانیوز، با اشاره به حضور پروفسور جعفری در شهرضا اظهار کرد: پروفسور جعفری استاد فیزیک و لیزر دانشگاه برلین است باتوجه به حضورش در ایران و سابقه آشنایی، برای حضور در شهرضا از وی دعوت کردیم.
وی با بیان اینکه پروفسور جعفری برای تحقیقات و برنامه های علمی به شهرضا آمد، گفت: امیدوار هستیم در آینده بتوانیم از وجود وی در حوزه لیزر با سرمایه گذاری بخش خصوصی توافقاتی را انجام دهیم که در ارتقاء جایگاه شهرستان نقش مهمی دارد.
فرماندار شهرضا افزود: پروفسور جعفری علاقه‌مند بودند در نقاط مختلف کشور تحقیقات علمی را پیگیری کنند و امروز در شهرستان شهرضا برای تحقیقات حضور پیدا کرد، تا بتوانیم از ظرفیت علمی و تحقیقاتی استاد برجسته ایرانی بهره ببریم.
وی با بیان اینکه استاد جعفری از نیروهای متخصص ایرانی است، تصریح کرد: پروفسور جعفری بیش از ۳۰ سال استاد دانشگاه‌های برلین بوده و سابقه تألیفات فراوان دارد.
محمدی افزود: استاد جعفری در حوزه لیزر مطالعاتی دارد و علم و صنعت را بهم دیگر پیوند داده لذا می خواهیم از تخصص وی با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه استاد در حال ظرفیت سنجی شهرستان است، گفت: دوران تدریس پروفسور در دانشگاه برلین به پایان رسیده و به بازنشستگی نائل شده و تصمیم دارد در ایران یک حضور فعال‌تری داشته باشد.
وی بیان کرد: حضور پروفسور جعفری فرصت مغتنمی است تا بتوان از دانش و اندیشه وی بهره جست.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید