امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 10:12:00

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

شرکت تیم روباتیک دانشگاه آزاد خمینی شهر در رقابت روبات‌های جراح در امیرکبیر

شرکت تیم روباتیک دانشگاه آزاد خمینی شهر در رقابت روبات‌های جراح در امیرکبیر

چهارشنبه, 01 آبان 1392 ساعت 11:39 کدخبر :6170
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
همزمان با برگزاری چهارمین دوره مسابقات روباتیک جام امیرکبیر در 7 آبان ماه، روبات‌های 70 تیم داخلی و خارجی در 9 لیگ به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، دبیر کمیته فنی چهارمین دوره مسابقات روباتیک جام امیرکبیر با اشاره به حضور 14 تیم در لیگ روبات پزشکی 14 خاطر نشان کرد: این تیم‌‌ها از دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، تربیت مدرس، صنعتی شریف، مالایای مالزی، دانشگاه آزاد واحد خمینی شهر، ایلام، پیام نور واحد خراسان و یک تیم از آموزش و پرورش استان ایلام است.
صادق نژاد با بیان اینکه این مسابقه به صورت بین المللی برگزار خواهد شد، ادامه داد: در این دوره از مسابقات تیم‌هایی از کشورهای هند، مالزی و ترکیه حضور خواهند داشت.
وی همچنین با تاکید بر اینکه این مسابقه در 9 لیگ برگزار می‌شود، افزود: تیم‌های شرکت کننده در لیگ‌های روبات‌های امدادگر زمینی و هوایی،  پزشکی،  شهری،  انسان نما،  سرویس رسان،  مین یاب،  انباردار،  صنعتی و  فوتبالیست کوچک به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
دبیر کمیته فنی چهارمین دوره مسابقات روباتیک جام امیرکبیر با اشاره به نحوه پذیرش تیم‌ها، خاطر نشان کرد: مدارک فنی ارسال شده از سوی تیم‌های شرکت کننده از سوی هیات داوران مورد ارزیابی قرار گرفت و با تایید مدارک ثبت نام نهایی شدند.
گفتنی است زمان برگزاری این مسابقات از 7 تا 11 آبان ماه می باشد و مراسم افتتاحیه هشتم آبان ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید