امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 16:22:28

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مرکز استعدادهای درخشان پسرانه خمینی شهر افتتاح شد

یکشنبه, 27 شهریور 1390 ساعت 11:22 کدخبر :2465
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری پانا

خبرگزاری پانا: مراسم افتتاحیه مرکز استعدادهای درخشان پسرانه در تالار فرهنگیان خمینی شهر برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری پانا، در این مراسم تعداد کثیری از اولیا و دانش اموزان و دبیران و مسوولین حضور داشتند.

در مراسم افتتاحیه مجتبی عموشاهی معاون پرورشی  اداره اموزش و پرورش خمینی شهر در خصوص چگونگی راه اندازی این مراکز و برنامه های پرورشی و تربیتی به ایراد سخن پرداخت.

معاون پرورشی  اداره اموزش و پرورش خمینی شهرگفت :برای اولین بار دراین شهرستان مدارس سمپاد تأسیس گردیده است و انتظار می رود این مراکز در شناسایی و درخشش استعدادهای دانش آموزان مستعد موثر و گام ارزنده ای بردارد   مدیر این مرکز در مراسم افتتاحیه کلاس های آموزشی  مرکز پسرانه گفت خوشبختانه در سال گذشته به همت و پیگیری های مسوولین ادره آموزش و پرورش  مجوز راه اندازی دو مرکز استعدادهای درخشان ویژه دانش آموزان پسر و دختر راهنمایی در خمینی شهر صادر شدو در مهر ماه سال جاری این دو مرکز با نام مرکز شهید اژه ای و فرزانگان آغاز به کار خواهد کرد .

مسعود کمالی افزود: کودکان و دانش آموزان سرمایه های ارزشمند جامعه هستند و در بین آنان افرادی با استعداد و خلاق و سرآمد وجود دارند که نیاز به شناسایی و پرورش استعدادهای آنان در جهت پیشرفت و ترقی جامعه  می باشد و این مراکز با ثبت نام دانش آموزان با استعداد از طریق آزمون زمینه های رشد و شکوفایی استعدادهای درخشان را فراهم خواهند کرد.

گفتنی است آموزش یارانه و نجوم و روبات و  ریاضی و سرگرمی از دیگر برنامه های کلاس های آموزشی مرکز پسرانه استعدادهای درخشان  خمینی شهر است.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید