امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 23:48:23

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

به همت مجمع دانشجويان خميني شهر صورت گرفت؛

معرفی بیش از 50 رشته دانشگاهي به كنكوري هاي شهرستان

شنبه, 15 مرداد 1390 ساعت 10:23 کدخبر :2055
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : طاهره خونساری

 

چهاردهمین دوره همایش معرفی رشته های دانشگاهی به همت مجمع دانشجویان خمینی شهری دانشگاه صنعتی و همکاری مجمع دانشجویان خمینی شهری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در روزهای دوم، سوم و چهارم مرداد ماه در سالن شبکه بهداشت اندان و با حضور داوطلبان آزمون سراسری و برخی اعضای هیات علمی دانشگاه ها و دانشجویان دکتری برگزار شد.

 

در این همایش 20 رشته ریاضی، 20 رشته علوم تجربی و 12 رشته علوم انسانی توسط راهنمایان تشریح و در مورد شرایط ورود به رشته، بازار کار و زمینه های شغلی، دانشگاهای معتبری که هر رشته در آن آموزش داده می شود، مقاطع تحصیلی، معرفی رشته ها و دروس پیرامونی و... توضيح ارائه و در پایان به سوالات حضار پاسخ داده شد.

داوود پریشانی دبیر مجمع دانشجویان در حاشیه این مراسم به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: برای دومین سال متوالی است که آموزش و پرورش شهرستان از برگزاری همایش معرفی رشته های دانشگاهی به علت برگزاری مختلط آن ممانعت می کند و ما برای برگزاری با مشکلات فراوان روبروییم در صورتی که کانون فرهنگی آموزشی قلم چی همین همایش را به صورت مختلط در سالن مرکز تحقیقات معلمان برگزار می کند اما چون این مرکز خصوصی است و هزینه سالن را پرداخت می کند هیچ مخالفتی با آن صورت نمی گیرد. پریشانی از فرصت خواست اعتراض مجمع دانشجویان را به گوش مسئولین آموزش و پرورش برساند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 +2 کنکوری 16 مرداد 1390 ساعت 10:33
ایول ایول دم سده ای های دانشگاه صنعتی گرم
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید