امروزدوشنبه, 04 تير 1397-- Monday Jun 25 2018

ساعت 08:27:51

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

"موشک های آبی" دانشگاه آزاد خمینی شهر به هدف خورد

پنجشنبه, 09 آبان 1392 ساعت 13:09 کدخبر :6250
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
نخستین دوره مسابقات با حضور ۶۰ نفر از دانشجویان و دانش آموزان از سراسر کشور و به همت انجمن علمی دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش سایت فرصت آنلاین به نقل از پایگاه خبری دانشگاه صنعتی اصفهان، هدف از برگزاری این مسابقات، آزمایش دستاوردهای عملی در مباحث آموزشی رشته های فیزیک و مکانیک برای دانشجویان و دانش آموزان بود تا از طریق ساخت موشک های آبی مفاهیم تئوری آموخته شده خود را در معرض آزمایش و رقابت قرار دهند.
در این مسابقات 60 نفر از دانشجویان دانشگاه های صنعتی اصفهان، علوم تحقیقات تهران، اصفهان، فردوسی مشهد، صنعتی سیرجان و دانشگاه های آزاد خمینی شهر و نجف آباد و همچنین دانش آموزان سه مدرسه نمونه اصفهان در قالب 18 تیم در یک روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.
در پایان، تیم غدیر دانشگاه آزاد خمینی شهر موفق به کسب رتبه نخست، تیم لیوویل دانشگاه صنعتی اصفهان رتبه دوم و تیم امید یک دانشگاه آزاد نجف آباد در جایگاه سوم این رقابت ها قرار گرفتند.
در پایان نخستین دوره مسابقات موشک های آبی هدف زن رئیس دانشکده فیزیک و دبیر اجرایی رقابت ها با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی به تیم های برتر از آنان تقدیر به عمل آوردند.
گفتنی است، این دوره از مسابقات به همت انجمن علمی دانشگاه صنعتی اصفهان و انجمن علمی دانشکده فیزیک این دانشگاه و با حمایت مالی شرکت تک پرداز ارتباط اسپانه در سالن تربیت بدنی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید