امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 17:21:12

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

احیای فرهنگ ایثار و شهادت رمز موفقیت جهاد فرهنگی و اقتصادی است
فرمانده سپاه صاحب الزمان در یادواره شهدای تیرانچی عنوان کرد:

احیای فرهنگ ایثار و شهادت رمز موفقیت جهاد فرهنگی و اقتصادی است

یکشنبه, 14 اردیبهشت 1393 ساعت 11:46 کدخبر :7260
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
یادواره شهدای «ستاره های راه» به منظور تجلیل از 10 شهید روستای تیرانچی با حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان استان و مسوولان شهرستان و استقبال اهالی روستا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین ، فرمانده سپاه صاحب الزمان در این مراسم گفت: با تکیه بر فرهنگ ایثار وشهادت می توانیم درجهاد فرهنگی واقتصادی در مقابل دشمنان موفق باشیم.
سردار غلامعلی سلیمانی اظهار کرد: امنیت امروز ناشی از فرهنگ ایثار و شهادت در 8 سال دفاع مقدس است.
وی افزود: ولی با اتمام زمان جنگ این فرهنگ در صحنه های دیگر از جمله فرهنگ و اقتصاد به عنوان یک مکتب اثر گذار خود را نشان خواهد داد.
وی با اشاره به اینکه فرهنگ ایثار وشهادت باعث شد تا کشور و نظام ما مقابل فتنه سال 88 ایمن باشد، گفت: نبرد امروز ما در مقابل کشورهای غربی، آمریکا و رژیم صهوینستی جهاد فرهنگی و اقتصادی است .
وی بیان داشت: فرهنگ ایثار و شهادت باعث حفظ نسل جدید و جوان در مقابله توطئه های فرهنگی دشمنان می شود.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: تدوین کتاب زندگی نامه شهدای استان به صورت مکتوب در اولویت برنامه فرهنگی این فرماندهی قرار دارد و به زودی اجرایی می‌شود.
 
وی همچنین افزود: امروز جوانان و هنرمندان ما باید برای تولید آثار فرهنگی وهنری ساخت فیلم‌های کوتاه و بلند و فضای مجازی وارد عرصه کار و خدمت شوند.

سردار سلیمانی ساخت فیلم سینمایی از زندگی‌نامه شهدا و سرداران شهید را بر زمین مانده توصیف کرد و ادامه داد: من از همه اصحاب فرهنگ، هنر و ذوق استان می‌خواهم برای اجرای این وظیفه بر زمین مانده با حمایت سپاه صاحب الزمان وارد صحنه شوند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) اصفهان تصریح کرد: ما نیاز داریم فرهنگ ایثار و شهادت به زبان‌های زنده دنیا برای کشور دیگر صادر شود زیرا شهدای ما افتخارات زیادی خلق کردند و افتخارات آنها قابلیت های زیادی تبدیل شدن به آثار فرهنگی و هنری را دارد.

وی تصریح کرد: امروز به سادگی از کنار افتخارات شهدا در ۸ سال دفاع مقدس عبور می‌کنیم و باید حماسه زندگی و افتخارات شهدا به صورت آثار مکتوب و هنری برای آیندگان به آثار ماندگار تبدیل شود.

سردار سلیمانی بیان کرد: با همکاری مسوولان فرهنگی استان در صدد هستیم تا برای تک تک شهدای استان آثاری به صورت مکتوب و هنری ساخته شود اما به علت اینکه تعدا شهدای استان زیاد بوده، تلاش می کنیم این طرح را در سال‌های آینده اجرایی کنیم.

وی از همه خانواده های شهدا، رزمندگان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس خواست آثار مکتوب وخاطرات خود از شهدا را در اختیار مسوولان استان و شهرستان قرار دهند

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید