امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 07:54:52

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

از حیثیت خمینی شهر دفاع کنیم
امام جمعه:

از حیثیت خمینی شهر دفاع کنیم

شنبه, 21 تیر 1393 ساعت 10:17 کدخبر :7497
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیدحسام ابطحی
نماز جمعه این هفته خمینی شهر توسط آیت اله رحیمی اقامه شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، انتقاد از بدنامی خمینی شهر و سفارش مردم به تلاش برای تغییر این دیدگاه غیر منصفانه بخش اصلی خطبه ها را به خود اختصاص داد. امام جمعه سابقه دینی، شهدا، نماز جمعه و...خمینی شهر را در استان نمونه دانست و افزود: آنها که برای قمه زنی به شهر ما می آیند هدفشان این است که خمینی شهر را بدنام کرده و آن را ضد انقلاب و ضد ولایت فقیه جلوه بدهند. آن هم شهری که 2 هزار و 300 شهید تقدیم انقلاب کرده و شهری که در دوران مختلف عالم پرور بوده است. رحیمی با نهی مردم از حضور در هیات هایی که نسخه هایی خلاف رهبر و نظام برای مردم تجویز می کنند خواستار دفاع از حیثیت شهر شد.
خطیب جمعه شهر در ادامه از سکوت مجامع بین المللی در برابر قتل عام فلسطینی ها نیز انتقاد کرد.
امام جمعه همچنین ضمن سفارش مردم به استفاده از لیالی قدر از برگزاری مراسم احیا در مصلای نماز جمعه برای اولین سال نیز خبر داد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 +4 ناظر 24 تیر 1393 ساعت 18:26
کاش یک برخورد جدی باموضوع قمه زنی میشد. متاسفانه تو اینترنت به این بهانه فضای بدی علیه مردم خوب خمینی شهر به وجود اوردند و افراد مغرض هم از این فرصت سواستفاده میکنند. به نظرم باید اول از همه نماینده پیگیری کنه ااین جور سایت ها فیلتر بشن تا بقیه از طریق مجازی مطلع نشن و برای قمه زنی به این شهر نیان.حیفه اسم حسینیه ایرانه که خراب بشه. ما باید الگو باشیم.
نقل قول
 
 
#1 +2 mir 22 تیر 1393 ساعت 04:51
امام جمعه نیم ساعت در مورد قمه زنی حرف زد، چرا سانسور میکنید؟؟؟؟؟

فرصت ترسو
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید