امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 18:37:47

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

مصادف با عید سعید قربان:

اولین نمایشگاه بزرگ قرآنی شهرستان خمینی شهر افتتاح شد

یکشنبه, 07 آبان 1391 ساعت 09:49 کدخبر :4666
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
اولین نمایشگاه بزرگ قرآنی شهرستان خمینی شهر افتتاح شد. مسؤول امور فرهنگی اداره اوقاف خمینی شهر در حاشیه این مراسم به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: با توجه به فرارسیدن دهه امامت و ولایت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر برای نخستین بار اقدام به برگزاری نمایشگاه بزرگ قرآنی نمود.

غلامرضا توکلی اژه ای همچنین در توضیح بخش های مختلف نمایشگاه و برنامه های جنبی آن گفت: در بخش"کرسی تلاوت" که توسط جامعه قاریان خمینی شهر اداره می شود، هر شب یکی از اساتید برجسته به تلاوت مجلسی پرداخته و همچنین مسابقات حضوری برگزار می شود. توکلی ادامه داد: نمایش عروسکی قصص قرآنی از دیگر بخش های نمایشگاه و ویژه کودکان و نوجوانان است که توسط جامعه القرآن شهرستان برگزار می گردد.

گفتنی است در این نمایشگاه که با همکاری ستاد برگزاری نماز جمعه و اتحادیه تشکل های قرآنی خمینی شهر برپا شده بیش از 50 تشکل قرآنی با حدود 30 غرفه شرکت دارند. مسؤول امور فرهنگی اداره اوقاف در این خصوص گفت: دعوتنامه شرکت در این نمایشگاه برای تمامی ادارات و ارگان های فرهنگی ارسال شد و غیر از جوامع و مراکز قرآنی شهرستان، انجمن خوشنویسان، چند انتشاراتی از جمله انتشارات "اسوه" وابسته به سازمان اوقاف که بزرگترین چاپخانه قرآن کریم را در اختیار دارد و همچنین فروشگاه های محصولات فرهنگی نیز شرکت دارند.

وی در پایان گفت: محصولات فرهنگی این نمایشگاه با 10 الی 20 درصد تخفیف عرضه می شود و همچنین جهت رفاه حال همشهریان بالاخص طلاب و دانشجویان تعدادی بن خرید کتاب در اختیار علاقمندان قرار می گیرد تا بتوانند از تخفیف بیشتری بهره مند گردند.

لازم به ذکرست که این نماشگاه بزرگ از روز عید قربان به مدت 10 روز از ساعت 9 صبح تا 9 شب آماده بازدید علاقمندان می باشد.

گزارش تصویری افتتاحیه این نمایشگاه را در این لینک ببینید.

نظرات  

 
#1 0 کریمی 07 آبان 1391 ساعت 10:57
آفرین بر دست اندر کاران این نمایشگاه بالاخص بروبچ مخلص اتحادیه تشکلهای قرآنی! خدا قوت!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید