امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 14:46:09

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

 برخی شبکه های ماهواره ای به ظاهر شیعی عامل انگلستان هستند
امام جمعه:

برخی شبکه های ماهواره ای به ظاهر شیعی عامل انگلستان هستند

شنبه, 31 خرداد 1393 ساعت 11:24 کدخبر :7425
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
امام جمعه خمینی شهر گفت: شبکه های ماهواره ای مذهبی به ظاهر شیعه با نام امام حسین، ابوالفضل، فدک و اهلبیت انگلیسی هستند و برای ضربه زدن به مذهب شیعه راه اندازی شده اند.

به گزارش فرصت آنلاین به نقل از ایرنا، آیت اله عباس رحیمی در خطبه های نماز جمعه خمینی شهر اظهار کرد: دولت انگلیس از گسترش شیعه اصیل در دنیا هراس دارد و شبکه های ماهواره ای افراطی شیعه ابزار دست سران کشور انگلیس هستند.
وی افزود: مطالب بیان شده از اینگونه شبکه های ماهواره ای عامل اصلی جنگ و اختلافات بین مسلمانان و تشویق گروه های افراطی سنی و وهابی برای کشتار شیعیان جهان است.
وی با بیان اینکه هدف از بوجود آوردن جنگ در کشورهای سوریه و عراق ایجاد جنگ بین شیعه و سنی است، گفت: تصاویر جنایات منتشر شده توسط گروه افراطی داعش راهکاری برای خدشه دار کردن دین اسلام و ایجاد رعب و وحشت از اسلام دربین مردم جهان است.
امام جمعه خمینی شهر با تاکید بر توجه به سخنان امام راحل و مقام معظم رهبری برای حفظ وحدت بین شیعه و سنی گفت: فعالیت و تبلیغات گروه های افراطی نمونه بارز شبیخون و تهاجم مذهبی و فرهنگی علیه مذهب شیعه و دین اسلام است.
وی گفت: مساجدی هم که در آنها ارزش های نظام و انقلاب تضعیف شود و به تحریفات دامن زده شود قداست خود را از دست می دهند.
حجت الاسلام رحیمی افزود: بعضی از سخنرانان مذهبی از روی منبر از زبان شیطان سخن می گویند و با دامن زدن به مسائل اختلافی بین مذاهب، به وحدت بین شیعه و سنی خدشه وارد می کنند، دعوت از اینگونه سخنرانان گناه محسوب می شود.
وی اظهار کرد: ائمه جماعات و هیات امنای مساجد مراقبت کنند در ایام ماه مبارک رمضان از سخنرانانی که مایه اختلافات دینی می شوند استفاده نکنند.
امام جمعه خمینی شهر تصریح کرد: مسئولین شهرستان نیز نباید اجازه دهند تریبون مساجد و هیاتهای مذهبی در اختیار سخنرانانی قرار گیرد که به تحریفات دامن می زنند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید