امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 16:33:27

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

بیان برخی مشکلات از تریبون نماز جمعه صحیح نیست
امام جمعه:

بیان برخی مشکلات از تریبون نماز جمعه صحیح نیست

شنبه, 23 آذر 1392 ساعت 13:38 کدخبر :6602
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
نگفتن مشکلات از تریبون نماز جمعه حاکی از بی تفاوت بودن امام جمعه نسبت به مشکلات نیست بلکه ما مسائل و موانع را در جلسات با مسوولان طرح می کنیم.

 به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، امام جمعه در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن اعلام این خبر افزود: مردم مطمئن باشند امام جمعه شهرشان نسبت به مشکلات بی تفاوت نیست و در جلسات و مکاتبات خود با مسوولان استان و کشور مشکلات منتقل می شود.
آیت اله رحیمی در ادامه گفت: اگر برخی از مسائل به این شیوه رفع نشود برای حل آن مجبور خواهم بود از تریبون نماز جمعه استفاده کنم.
وی همچنین با بیان اینکه عدم نظارت بلای کشور ماست افزود: مردم از عدم کیفیت اجناس داخلی و نظارت بر تولیدات و اجناس وارداتی گلایه دارند.
امام جمعه از مسوولان خواست تا نظارت دقیقی بر روی عملکرد بانک ها، پرداخت وام ها و هزینه های دولتی انجام شود.
وی ابراز امیدواری کرد که دولت روحانی به این مشکلات توجه ویژه داشته باشد و وقت خود را به صورت عملیاتی برای رفع این مسائل صرف کند.
امام جمعه خمینی شهر همچنین گفت: تیم مذاکره کننده کشورمان بدانند آمریکایی ها فریبکارند و صادقانه رفتار نمی کنند.

رحیمی با اشاره به مواضع اخیر رییس جمهوری امریکا اظهار کرد: بارها رهبر معظم انقلاب فرمودند مواظب لبخند دشمنان باشید لبخند دشمنان برای ما زهر است.
وی افزود: مواضع اخیر اوباما نشان داد که سران و رییس جمهوری آمریکا نوکر بی چون و چرا و مزدور اسرائیلی ها هستند و برای خشنودی سران رژیم اسرائیل هرکاری می کنند.
امام جمعه خمینی شهر تصریح کرد: مردم و مسوولان نظام باید مراقب اهداف کشورهای غربی و آمریکایی ها باشند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 روح الهی 25 آذر 1392 ساعت 07:44
حاج اقا ما مشکلات مسکن مهر گارسله را به همه گفتیم به فرماندار به نماینده به تعاون پس چرا گوش نمی دهند به نظر شما بهتر است هیچی نگوییم آسانسور نداریم در نداریم تو خاک زندگی می کنیم و... هر چند وقت یکبار هم می گویند پول بیارید
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید