امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 00:02:25

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

توصیه مقام معظم رهبری بر مبنای مدیریت جهادی عملی گردد

توصیه مقام معظم رهبری بر مبنای مدیریت جهادی عملی گردد

شنبه, 16 فروردین 1393 ساعت 10:58 کدخبر :7166
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
امام جمعه خمینی شهر در نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: از شانزدهم فروردین کارها رسما شروع می شود.

سعی شود توصیه مقام معظم رهبری بر مبنای مدیریت جهادی عملی گردد. معلمان و اساتید دانشگاه جهادی تدریس کنند؛ تدریس همراه با تذهیب و مسلمان سازی، کارمندان دولت کار مردم را راه بیندازند و به قصد قربت خدمت کنند و تلاش کنند تا شعار امسال محقق گردد.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عباس رحیمی در خطبه های این هفته با اشاره به پایان یافتن تعطیلات نوروزی گفت: از نیروهای انتظامی، هلال احمر، راه و ترابری و... و خانواده های آنان تشکر می کنیم که در این ایام تمام وقتشان را صرف امنیت و رفاه مردم و مسافران کردند. همچنین از مردمی تشکر می کنیم که در ایام نوروز حرمت عزاداری را نگه داشتند تا فاطمیه کمرنگ نگردد.
وی ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) آن شخصیت والامقام را فدایی دین دانست و گفت: مگر می شود به راحتی احکام دین را زیر پا بگذاریم. مگر می شود حجابی که میراث حضرت است را از بین برد. ما یا حضرت زهرا(س) را نشناخته ایم یا راهمان را اشتباه می رویم.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید