امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 08:39:15

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

ثبت نام حوزه علمیه خواهران 26 بهمن آغاز می‌شود

ثبت نام حوزه علمیه خواهران 26 بهمن آغاز می‌شود

پنجشنبه, 24 بهمن 1392 ساعت 12:18 کدخبر :6982
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران گفت: ثبت نام برای تحصیل در حوزه‌های علمیه خواهران از 26 بهمن‌ آغاز می‌شود و تا دهم اسفندماه ادامه دارد.

به گزارش فرصت آنلاین به نقل ازخبرنگار مهر، حجت الاسلام سید مهدی حسینی در مصاحبه مطبوعاتی در مرکز مدیریت حوزه€Œهای علمیه خواهران درقم اظهار داشت: ثبت نام برای تحصیل در حوزه علمیه خواهران سراسر کشور از روز شنبه 26 بهمن€Œماه آغاز می€Œشود و تا دهم اسفند اداره دارد.

وی ادامه داد: برای دومین سال پیاپی شرکت در حوزه علمیه خواهران بدون آزمون کتبی است و ملاک پذیرش معدل آخرین مدرک تحصیلی و قبولی در آزمون شفاهی است.

معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه€Œهای علمیه خواهران عنوان کرد: امسال در 355 واحد آموزشی پذیرش در مقطع سطح یک و سطح دو انجام می€Œشود.

وی یادآور شد: برنامه ریزی برای تحصیل بانوان به گونه ای انجام شده که هر شخص با شرایطی که دارد بتواند تحصیل کند و به عده€Œای نیز امکانات خوابگاهی ارائه می€Œشود.
گفتنی است درشهرستان خمینی شهرپنج حوزه علمیه خواهران فعال میباشند برای آشنای با آنها اینجا را انتخاب کنید


تحصیل سه هزار طلبه خواهر به صورت مجازی

معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه€Œهای علمیه خواهران با اشاره به آموزش مجازی در حوزه علمیه خواهران عنوان کرد: آموزش مجازی در سطح ملی پیشگام است و در حوزه€Œهای علمیه پیشروتر و نمود بیشتری دارد و در حال حاضر سه هزار طلبه خواهر به صورت مجازی تحصیل می€Œکنند که از آن بین 2 هزار نفر در مقطع سطح سه و هزار نفر در مقطع سطح دو هستند.


وی افزود: علاقمندان برای شرکت در دوره€Œهای مختلف تحصیلی در حوزه€Œهای علمیه خواهران می€Œتوانند به پایگاه اطلاع رسانی مرکز مدیریت حوزه€Œهای علمیه خواهران به نشانی www.whc.ir مراجعه کرده و تمام مراحل ثبت نام خود را از همان محل انجام دهند.

معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه€Œهای علمیه خواهران ادامه داد: دفترچه ثبت نام در پایگاه اینترنتی ذکر شده موجود می€Œباشد و همچنین می€Œتوانند از مدارس حوزه€Œهای علمیه خواهران دفترچه را دریافت کنند.

تحصیل 65 هزار طلبه خواهر در حوزه های علمیه سراسر کشور

حجت الاسلام حسینی عنوان کرد: حدود 52 هزار طلبه در حوزه های علمیه خواهران بدون احتساب جامعه الزهرا و خراسان تحصیل می کنند و با محسوب این دو مرکز در کل 65 هزار طلبه خواهر در سراسر کشور مشغول تحصیل هستند.

مطالب بیشتر راجع به حوزه های علمیه را اینجا بخوانید.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید