امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 23:49:10

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

زمان دخالت قلدرانه آمریکایی ها در امور داخلی ایران گذشته است

زمان دخالت قلدرانه آمریکایی ها در امور داخلی ایران گذشته است

شنبه, 03 اسفند 1392 ساعت 13:25 کدخبر :7024
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
دخالت قلدرانه آمریکایی ها در امور داخلی کشور ما بی معناست و از دوره دخالت سران آمریکا در امور داخلی ایران بیش از سه دهه گذشته است.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، امام جمعه در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: موضع مردم و مسئولین نظام حفظ عزت نظام است، تیم مذاکره کننده در مذاکرات هسته ای مراقبت کنند عزت اسلامی و ایرانی زیر سوال نرود.

وی افزود: امروز ملت، دولت و مقام معظم رهبری اجازه نمی دهند آمریکایی ها و کشورهای مذاکره کننده غربی وابسته به رژیم اسراییل در امور داخلی کشور ما دخالت و با قلدری در مذاکرات هسته ای برای کشور ما تعیین تکلیف کنند.

امام جمعه خمینی شهر با تشکر از هوشیاری دولت دکتر روحانی و تیم مذاکره کننده هسته ای در حفظ مواضع انقلابی نظام گفت: تیم مذاکره کننده تا کنون اجازه طرح مباحث متفرقه و غیر مربوط از موضوعات هسته ای در مذاکرات را نداده اند.

وی با تاکید بر اینکه مذاکرات حول موضوع هسته ای با حفظ حقوق ملت و نظام در حال برگزاری است، اظهار کرد: اقتدار ملی و عزت اسلامی کشور ما در همه سطوح مذاکرات باید حفظ و صیانت شود.

وی با اشاره به ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری گفت: اصل موضوع اقتصادی مقاومتی به استقلال اقتصادی داخلی نظام ما بر می گردد تا بتوانیم در مقابل تحریمها مقاومت کنیم، مشکلات اقتصادی ما باید در داخل کشور حل شود.

وی با تاکید بر اینکه اقتصاد امروز کشور ما بیمار است، افزود: سود بالای تسهیلات بانکی، ارتباطات غیر قانونی در پرداخت تسهیلات بانکی، سوء استفاده بعضی از افراد و مدیران بانکی نشانه بیمار بودن اقتصاد ماست.

امام جمعه خمینی شهر گفت: اجرای سیاست ابلاغ شده اقتصاد مقاومتی باعث می شود که جلوی فساد های اقتصادی در کشور گرفته شود.

وی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی نباید به صورت شعاری و ظاهری باشد و باید در اجرا و میدان عمل اثرات خود را در کشور نشان دهد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید