امروزسه شنبه, 04 ارديبهشت 1397-- Tuesday Apr 24 2018

ساعت 15:22:18

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

زیارت اولی های خمینی شهری دعای عرفه را در جوار امام رضا (ع) می خوانند
به همت موسسه خیریه رهروان فضیلتِ مشهد؛

زیارت اولی های خمینی شهری دعای عرفه را در جوار امام رضا (ع) می خوانند

سه شنبه, 23 مهر 1392 ساعت 12:41 کدخبر :6135
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
نفر از زیارت اولی های خمینی شهر بعدازظهر دیروز از محل خیریه نرجس خاتون (س) راهی زیارت امام رئوف شدند.

22 به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، خیریه رهروان فضیلت مشهد که به تازگی در طرحی برای کسانی که تا کنون موفق به زیارت امام رضا (ع) نشده اند از سراسر ممالک اسلامی به تناوب، فرصت سفر در این ایام را فراهم می کند، از مسولان خیریه اشتغالزای نرجس خاتون (س) خمینی شهر خواست تا 22 نفر از زیارت اولی های 40 سال به بالا را ثبت نام کرده راهی این سفر زیارتی نماید. رییس خیریه نرجس خاتون در این باره گفت: سهیمه استان اصفهان 2 دستگاه اتوبوس بود که 22 نفرش به شهر ما تعلق گرفت. هزینه اسکان و غذای این افراد به عهده خیریه رهروان فضیلت است و کرایه اتوبوس را یا خودِ زائر پرداخت می کند و یا در صورت عدم توانایی خیرین متقبل می شوند. به گفته خانم حسینی هزینه کرایه اتوبوس 5 نفر از زیارت اولی های خمینی شهر را که هر نفر 60 هزار تومان می باشد، خیرین تقبل کرده اند.
وی همچنین افزود: بر طبق یکی از تبصره های طرح زیارت اولی ها که دختران یتیمی هم که تا کنون موفق به زیارت نشده اند می توانند اعزام شوند، چند نفر از زائران خمینی شهری نیز از این دسته اند. حسینی افزود: مدت اقامت 3 روز و 2 شب می باشد.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، زیارت اولی های خمینی شهری در فضایی آکنده از نشاط معنوی راهی این سفر شدند. خنده های این زائران با اشک شوق آمیخته بود و حرف همه یکی بود: "هنوز باور نکرده ام که دارم به زیارت امام هشتم (ع) مشرف می شوم."

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید