امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 14:31:24

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی برگزار شد
همزمان با سراسر کشور:

سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی برگزار شد

سه شنبه, 23 دی 1393 ساعت 07:25 کدخبر :8276
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی با حضور اعضای ستاد انتخابات و مداحان و شعرای آیینی در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین انتخابات روز جمعه ۱۲دیماه سال جاری با مشارکت ۶۵ درصدی مداحان و شعرای آیینی دارای کارت موقت مداحی برگزار و پس از پایان رأی گیری و شمارش آراء قدیرعلی حسن زاده، حسینعلی شفیعی، جواد شیروی، محمد علی ملاکریمی، سید مجید مجیدی، حسن کریمی و مهدی ابراهیمی به عنوان عضو اصلی و سید مجید نظری، محمد تقی وطنخواه و روح ا... جوانمرد به عنوان عضو علی البدل براییک دوره چهار ساله انتخاب شدند.


گفتنی است ،ساماندهی مداحان و شعرای آیینی، تعیین ضوابط و چارچوب های مداحی، نظارت بر عملکرد تخصصی و شأنی مداحان و شعرای آیینی، تغذیه فکری و طرح های آموزشی با هدف رشد و پرورش نیروهای مستعد، آسیب شناسی و آسیب زدایی مداحی از جمله وظایف منتخبین سومین دوره انتخابات این کانون می باشد.


در نخستین جلسه این منتخبین،قدیرعلی حسن زاده به عنوان رئیس، محمدعلی ملاکریمی نائب رئیس و جواد شیروی به عنوان دبیر سومین دوره کانون مداحان و شاعران شهرستان خمینی شهر انتخاب شدند.

نظرات  

 
#1 0 حسين محمدي 25 فروردین 1394 ساعت 09:47
با سلام ضمن عرض تبريك به همه شما انشاله كه غرور بيش از حد شما را فرانگيرد و بتوانيد كار كنيد البته در دوره هاي قبلي كه چنين نبوده و روي صحبت بنده با اعضاي جديد است و اگر بتوانيد مسئوليت ها را روي دوش بيكار تر ها بگذاريد كه الان هم همين كار را كرده ايد بهتر است . باز هم ميگويم مراقب كبر غرور باشيد علي الخصوص جوانتر ها!!؟؟!!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید