امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 07:29:12

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

طرح تلاوت قرآن توسط دانش آموزان در 25 مدرسه شهرستان اجرا شد
طرح ترنم آسمانی برگزار می شود

طرح تلاوت قرآن توسط دانش آموزان در 25 مدرسه شهرستان اجرا شد

پنجشنبه, 27 آذر 1393 ساعت 11:55 کدخبر :8140
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
در سال تحصیلی 94-93 از طرف کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی(ره) وابسته به اداره آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر چهارمین دوره ختم قرآن در مدارس با عنوان «ترنم آسمانی»اجرا می گردد.

مسوول اجرای این طرح به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: هدف اصلی از اجرای این طرح به غیر از آثار و برکاتی که در زندگی دارد، آشنایی و انس با قرآن و علاقمند کردن دانش آموزان به تلاوت قرآن است.


فاطمه میرلوحی ادامه داد: آموزشگاه های داوطلب ضمن هماهنگی قبلی با این کانون و تعیین نوبت، تعداد 120 رحل و کتاب تک حزبی قرآن کریم از کانون به مدرسه منتقل می کنند و در روز اعلام شده با همکاری مربی پرورشی آن آموزشگاه و با شرکت دانش آموزان یا اولیای ایشان یک دور یا بیشتر قرآن تلاوت و ختم می گردد.


مربی پرورشی کانون امام خمینی(ره) با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید تا امروز حدود 30 آموزشگاه در این طرح ثبت نام کرده اند، اظهار کرد: تاکنون 25 مدرسه موفق به اجرای این طرح شده اند. این ختم ها به نیت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) و همچنین شفای بیماران و برآورده شدن حاجات انجام می گیرد.


مسؤول اجرایی طرح ترنم آسمانی در پایان ضمن تشکر از مدیران مدارس و مربیان و معاونان پرورشی تأکید کرد: این برنامه هزینه ای برای آموزشگاه متحمل نمی کند و مدارس علاقمند می توانند با تعیین نوبت و هماهنگی با شماره تلفن 33642298 و همچنین دعوت از دانش آموزان یا اولیایشان این برنامه پرخیر و برکت را در مدرسه خویش برگزار نمایند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید