امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 16:12:40

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

محفل انس با قرآن كريم در دانشگاه آزاد با حضور قاريان بين المللي

محفل انس با قرآن كريم در دانشگاه آزاد با حضور قاريان بين المللي

شنبه, 18 آبان 1392 ساعت 12:12 کدخبر :6320
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به همت كانون قرآن و عترت دفتر فرهنگ اسلامي دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر محفل انس با قرآن كريم جهت تكريم ممتازان، حافظان و قاريان قرآن كريم در تالار همايش هاي شهيد آويني برگزار گرديد.

در ابتداي محفل حجت الاسلام موسوي رئيس دفتر فرهنگ اسلامي ضمن تبيين و تشريح روز مباهله و واقعه عاشورا و روز حقانيت شيعه اظهار داشت: جهت انس دانشجويان با قرآن و آشنايي بيشتر دانشجويان، كاركنان، اساتيد و طلاب حوزه هاي علميه محافل قرآني به طور مرتب در دانشگاه برگزار و طالبان علم و دانش از بركات آسماني قرآن كريم متنعم مي شوند.
وي ادامه داد: در مسابقات شفاهي و جشنواره قرآن و عترت، اساتيد و دانشجويان دانشگاه موفق به كسب رتبه سوم رشته 10 جزء قرآن، رتبه دوم رشته سياه قلم و رتبه سوم رشته تحقيقات علوم قرآني شدند كه مايه افتخار استان اصفهان است.
در اين آئين معنوي دكتر نيك دستي قاري ممتاز بين المللي دانشجويان و حضار را در فضايي معنوي به فيض تلاوت قرآن كريم رساند و در ادامه با حضور دكتر مجلسي رئيس دانشگاه و معاونين ايشان از منتخبان مرحله مقدماتي،  منطقه اي و كشوري هجدهمين دوره مسابقات قرآن و عترت، سيزدهمين جشنواره اساتيد و سومين دوره مسابقات كاركنان در بخش كتبي و شفاهي تقدير به عمل آمد و ضمن اجراي برنامه هاي متنوع قرآني از جمله تواشيح و مسابقه از 250 نفر از برترين هاي مسابقات سوره ملك و جشنواره صحيفه سجاديه ( قرآن صاعد ) نيز تجليل شد. گفتني است در حاشيه اين مراسم نمايشگاهي از آثار هنري دانشجويان برپاگرديد كه مورد استقبال دانشجويان و مسئولان قرار گرفت.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید