امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 01:59:32

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مردم در تامین امنیت با نیروی انتظامی همکاری کنند

مردم در تامین امنیت با نیروی انتظامی همکاری کنند

شنبه, 20 مهر 1392 ساعت 09:57 کدخبر :6104
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
امام جمعه خمینی‌شهر گفت: مردم باید در تامین امنیت و حل مشکلات شهرستان و برخورد با معضلات اجتماعی و مفاسد با نیروی انتظامی همکاری کنند.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین ، حجت€Œالاسلام عباس رحیمی با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: امروز تامین امنیت جامعه، نوامیس، خانواده€Œها و جاده€Œهای کشور در ایام تعطیلات و طول سال به عهده مامورین نیروی انتظامی است و کارکنان نیروی انتظامی با وجود مشکلات بسیاری که دارند نباید در وظایف خود کوتاهی کنند.
وی تصریح کرد: نیروی انتظامی حامی ملت و حافظ امنیت جامعه است و مردم ما باید قدردان زحمات مامورین نیروی انتظامی باشند.
امام جمعه خمینی€Œشهر از همه مردم خواست تا برای جلوگیری از شیوع بیماری€Œهای مشترک بین دام و انسان از کشتار گوسفندان قربانی در منازل و معابر سطح شهر خودداری کنند و با مراجعه به کشتارگاه خمینی€Œشهر با معاینه و ذبح رایگان قربانی خود به بهداشت و سلامت مردم و جامعه کمک کنند.
رحیمی خطاب به تعدادی از نشریات جدیدالانتشار محلی گفت: چاپ بعضی از مطالب اخیر، در حوزه دین و فقاهت و شهادت، موجب اعتراض و نگرانی تعدادی از مردم متدین و بسیجیان خمینی€Œشهر شده است.
وی با اشاره به این€Œکه چاپ این مطالب نشانه عدم تجربه و توجه به رعایت اصول دینی و انقلابی بوده است، گفت: نشریات محلی تلاش کنند در چاپ مطالب در حوزه دین انقلاب دچار غفلت نشوند.
امام جمعه خمینی€Œشهر ضمن دفاع از فعالیت نشریات محلی شهرستان گفت: فعالیت نشریات محلی باعث تقویت جایگاه فرهنگی شهرستان می€Œشود اما چاپ این€Œگونه مطالب به اعتبار نشریات محلی لطمه وارد می€Œکند و مسئولان این نشریات باید از انعکاس بعضی از مطالب بدون منبع و بدون نظر کارشناسی خودداری کنند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 ali alavi 27 آبان 1392 ساعت 18:20
پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه خمینی شهر
www.abbasrahimi.ir
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید