امروزجمعه, 31 فروردين 1397-- Friday Apr 20 2018

ساعت 15:33:03

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 22:37:23

نتایج مسابقات قرآن سازمان اوقاف مشخص گردید

نتایج مسابقات قرآن سازمان اوقاف مشخص گردید

سه شنبه, 09 مهر 1392 ساعت 13:32 کدخبر :6038
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
نتایج مرحله شهرستانی سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بخش بزرگسالان (بالای 16 سال) اعلام شد.

مسؤول امور فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه خمینی شهر در گفتگو با خبرنگار فرصت آنلاین گفت: مرحله شهرستانی سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بخش بزرگسالان (بالای 16 سال) در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل، مفاهیم تخصصی، اذان و ابتهال ویژه خواهران در روزهای 26 و 27 شهریور و برادران در روز 4 مهرماه با حضور حدود 600 نفر در امامزاده سید ابراهیم(ع) محله فروشان برگزار گردید.
توکلی اژه ای افزود: با هماهنگی های به عمل آمده با جامعه قاریان و حافظان خمینی شهر امسال در برگزاری مسابقات از داوران بین المللی نظیر غلامرضا شاه میوه و سید حبیب ا... تربتیان استفاده شد.
وی نتایج مسابقات را این گونه  اعلام کرد: در بین برادران در رشته حفظ کل محسن پرنده، نصرا... حاتمی، امیرعباس رضایی رتبه اول تا سوم، در رشته حفظ 20 جزء مجتبی نقدعلی رتبه اول، در رشته حفظ 10 جزء احمد عسگری، محمد حاجی هاشمی، علیرضا رستمیان رتبه اول تا سوم، در رشته حفظ 5 جزء محمد صادق پیمانی، سید محمد رضا موسوی زاده، عباس قدیری رتبه های اول تا سوم، در رشته حفظ 5/2 جزء سجاد جوهری رتبه اول، در رشته اذان حمزه کیانی، علی کاظمی، سجاد هاشمیان اول تا سوم، در رشته قرائت محمد عباس زاده، مهدی مهرابی، مسعود صرامی اول تا سوم و در رشته ترتیل علی کاظمی، علی پرنده، مجتبی بدیعی رتبه اول تا سوم را کسب کردند.
توکلی اژه ای برگزیدگان قسمت خواهران را بدین شرع اعلام نمود: در رشته حفظ کل نرگس رضایی، نرگس آقایی، بتول رضایی اول تا سوم، در رشته حفظ 20 جزء فاطمه مفیدی، مریم نقدعلی، نسیبه سبحانی اول تا سوم، در رشته حفظ 10 جزء وجیهه جعفری، فاطمه کریمی، فاطمه عسگری اول تا سوم، در رشته حفظ 5 جزء بتول بهرامی، زکیه محمد صالحی، فرخ لقا برزویی اول تا سوم، در رشته حفظ 5/2 جزء شیدا جنتی، زهرا رضایی، لیلا رضایی اول تا سوم، در رشته حفظ یک جزء زهرا نقدی، عاطفه سادات مهدوی، زهرا کبیری اول تا سوم، در رشته ترتیل وجیهه سادات مهدوی، عصمت السادات سیرانی، مرضیه عموسلطانی (غلامحسین) اول تا سوم و در رشته قرائت نجمه سادات مهدوی، زهرا باقرآبادی، هاجر طاهری رتبه اول تا سوم را کسب نمودند.
وی تأکید کرد: رشته های حفظ یک، 5/2 و 5 جزء فقط مرحله شهرستانی دارد. انشاءا... مرحله شهرستانی رشته مفاهیم این مسابقات همزمان با سراسر استان اصفهان در روزجمعه 3/8/1392 به صورت کتبی در امامزاده سید محمد(ع) برگزار می شود و منبع سؤالات تفسیر سوره های حمد و بقره از کتاب تفسیر نمونه می باشد. البته راه یافتگان مرحله مقدماتی کتبی مرحله کشوری سال گذشته از این آزمون معاف می باشند و مجاز به شرکت در مرحله استانی هستند.
لازم به ذکر است که زمان برگزاری مرحله شهرستانی بخش شکوفه های زیر 16 سال این مسابقات به زودی اعلام خواهد شد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#3 +1 علیک سلام 11 مهر 1392 ساعت 23:52
همشهری سلام! مگه مطلب «داوران بین المللی، به نشانه اعتراض محل مسابقات اوقاف را ترک کردند! » را نخوندی؟! هم روی سایت فرصت آنلاینه هم توی صفحه 3 نشریه 105 ، چرا زود قضاوت می کنی؟
نقل قول
 
 
#2 +4 حجاری 10 مهر 1392 ساعت 13:29
باسلام خدمت خوانندگان محترم سایت فرصت
منم دقیقاً همین مشکل را با اداره اوقاف دارم . اونا هیچ جوابی نمیدن . فرصت دوستت داریم
نقل قول
 
 
#1 +4 همشهری سلام 09 مهر 1392 ساعت 19:56
از فرصت انتظار حذف ( و یا سانسور ) خبر برخورد بد اداره اوقاف خمینی شهر را که با داوران قرآن و با بدترین شکل با آنان رفتار شد را نداشتم
فرصت ، چراااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا نمیخواهید وضعیت اسف باری که در اداره اوقاف !!! شهرمون هست را به مردم بگید
چرا به مردم نمیگید که علاوه بر برخوردهای بی ادبانه با داوران قرآنی ، زمینی را که نه واقف دارد و نه وقفنامه ای از آن دارند به اداره ثبت اسناد و املاک دستور !!! میدهند زمین را به ثبت وقف برسانند
در موردی مستند فردی را با نام مجعول و مجهول الهویه " محمد باولگانی " به عنوان واقف از تخیلات خود ایجاد کردند ( چنین شخصی در جهان وجود نداشته و ندارد )
فرصت بیشتر اینها ازت توقع داشتیم
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید