امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 06:54:02

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

نتایج معنوی ماه مبارک رمضان را در طول سال حفظ کنید
امام جمعه خمینی شهر:

نتایج معنوی ماه مبارک رمضان را در طول سال حفظ کنید

یکشنبه, 20 مرداد 1392 ساعت 11:57 کدخبر :5875
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
امام جمعه خمینی شهر در نماز عید فطر ضمن تبریک این عید سعید از مردم خواست تا نتایج معنوی ماه مبارک رمضان را در طول سال حفظ کنند.


به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) نمایندگی خمینی‌شهر شعبه اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عباس رحیمی در خطبه‌های نماز عید سعید فطر دیروز ضمن تبریک به تمامی مسلمان جهان، عید فطر را عید تولد و تکلیف مؤمنان بعد از یک ماه بندگی خواند و گفت: عید فطر تولد دوباره مؤمنان برای مقابله بانفس و شکست شیطان درونی است و مؤمنان بعد از یک ماه بندگی همان انسان قبل ماه مبارک نیستند، بنابراین باید سعی کنند نتایج معنوی ماه مبارک را در طول سال ادامه دهند و آن را حفظ کنند.
وی ادامه داد: در قرآن کریم هم «یُکَفِّرُ عَنهم سَیّئاتِهِم» داریم هم «حَبِطَت أعمالُهُم». کارهای خوب باعث می شود بدیها پوشیده گردد. از آن طرف هم گناهانی هست که باعث از بین رفتن اعمال انسان می شود. پس مواظب باشید مال حرام وارد زندگیتان نشود. تقوای الهی را نیز در تمام زمینه ها رعایت کنیم.
خطیب جمعه خمینی شهر با بیان اینکه تشخیص صلاحیت وزاری پیشنهادی دولت وظیفه نمایندگان مجلس است، گفت: امیدواریم نمایندگان مجلس برای انتخاب یک دولت قوی و کارآمد، به وظیفه انسانی و قانونی خود عمل کنند. می‌تواند با انتخاب صحیح وزاری دولت جدید، یک قوه مجریه قوی برای اداره کشور تعیین کند. نمایندگان مجلس در مقابل مردم برای انتخاب وزاری ضعیف پاسخگو هستند.
استاد حوزه و دانشگاه افزود: ما در جایگاهی نیستیم که درمورد صلاحیت وزاری معرفی شده توسط رئیس جمهور به مجلس قضاوت کنیم اما افراد قوی‌تری هم بودند که رئیس‌جمهور می‌توانست این افراد را به مجلس معرفی کند. انتخاب وزرای قوی برای کابینه جدید باعث می شود تا مدیران اجرای قوی برای اداره کشور انتخاب شوند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید