امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 07:52:53

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

هشتمین دوره تخصصی مهدویت در کانون فرهنگی قرآنی صادق آل محمد (ع) در حال برگزاری است

جمعه, 16 تیر 1391 ساعت 06:24 کدخبر :4235
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
هشتمین دوره از آموزش های تخصصی معارف مهدوی در کانون فرهنگی قرآنی صادق آل محمد (ع) با حضور اساتید تخصصی مرکز مهدویت قم از روز نیمه شعبان آغاز شد.

یکی از مسوولان برگزاری این دوره در این باره به خبرنگار فرصت گفت:  در این سلسله مباحث تخصصی که ویژه عموم است، 10موضوع اوصاف و ویژگی های یاران امام زمان(عج)، اهداف، برنامه ها و دستاوردها در حکومت جهانی امام عصر(عج)، فرقه های انحرافی، جهانی سازی و جهانی شدن، ادله عقلی مهدویت، نقد عرفان های نوظهور و شیطان پرستی، جلوه های محبت ولیعصر(عج)، مسائل جدید کلامی مهدویت، مهدویت از دیدگاه مستشرقان و دین پژوهان غربی، منجی در ادیان ابراهیمی توسط ده نفر از اساتید قم حجج اسلام بالادستیان، اسدی، حیدری، شیریان، شاکری، نصوری، فؤادیان،  لطیفی، مصطفوی و لطفی مطرح خواهد شد.

احسان جعفری پور افزود: کلاس ها هر روز ساعت 6 عصر آغاز شده و از 15 تا 24 تیرماه به طول خواهد انجامید و همه ساله بیش از 200 نفر در این دوره شرکت می کنند.

مسوول دوره تخصصی مهدویت کانون فرهنگی قرآنی صادق آل محمد(ع) خمینی شهر در پاسخ سوال ما در رابطه با هدف از برگزاری این دوره ها گفت: از آن جا که در جامعه ما مشکلات فراوانی پیرامون این موضوع وجود دارد، این کانون تصمیم گرفت با برگزاری دوره های تخصصی مهدویت در حل این معضلات قدمی بردارد. وی افزود: معارف مهدوی غریب و مهجور واقع گشته است و می طلبد که مسوولان این بودجه های را که بی هدف خرج می کنند در این راه هزینه نمایند چراکه اگر جوان امروزی با امام زمانش آشنا شود، بسیاری از مشکلات حل می گردد.

گفتنی است علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند عصرها به بلوار توحید، کوی مسجد امام جعفر صادق(ع) (لادره)، کانون فرهنگی قرآنی صادق آل محمد(ع) مراجعه یا با شماره تلفن3675222 تماس حاصل نمایند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 حاجی 21 تیر 1391 ساعت 15:49
در زمان حاضر ضرورت برگزاری این دوره ها دو چندان شده است و باید مسولان و متولیان فرهنگی بیشتر به این مقوله بپردازند.
جوانان را در یابید!!!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید