امروزسه شنبه, 24 تير 1399-- Tuesday Jul 14 2020

ساعت 00:39:54

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی تربیت 10 میلیون حافظ قرآن برگزار می شود:

همایش بزرگ حافظان قرآن با حضور استاد پرهیزگار

دوشنبه, 08 آبان 1391 ساعت 08:04 کدخبر :4668
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
همایش بزرگ حافظان قرآن خمینی شهر چهارشنبه 17 ام آبان ماه سال جاری توسط موسسه مهد قرآن و اتحادیه تشکل های قرآنی در مصلی نماز جمعه خمینی شهر برگزار می شود

. مدیر عامل موسسه مهد قرآن شهرستان خمینی شهر ضمن اعلام این خبر که تا کنون حدود 350 حافظ کل و بیش از 4 هزار حافظ یک جزء به بالا در شهرستان شناسایی شده اند، افزود: تمامی حافظان قرآن شهرستان، مسوولان شهرستان و عموم مردم به این مراسم دعوت هستند.

سید ابوالفضل موسوی زاده ادامه داد: سخنرانی استاد پرهیزگار، گروه سرود، تواشیح و اهدای جوایز به افرادی که در یک سال گذشته در مسابقات قرآنی موفق به کسب رتبه کشوری شده اند را از جمله برنامه های این همایش اعلام کرد.

وی تقدیر از پیشکسوتان قرآنی شهرستان و توزیع ویژه نامه قرآنی را از دیگر برنامه های این همایش عنوان کرد وافزود: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت 10 میلیون حافظ قرآن، شهرستان خمینی شهر می بایست 50 هزار حافظ داشته باشد که با تعریف هدف ده ساله مووسسه این تعداد محقق خواهد شد. موسوی زاده ادامه داد: امسال با هدف جذب 500 حافظ و ایجاد انگیزه برای کسانی که می خواهند وارد امر حفظ قرآن گردند، همایش را برگزار خواهیم کرد. با تبلیغات مووسسه در تابستان تا به حال 200 نفر حافظ جدید را جذب کرده ایم که امیدست در این همایش 300 نفر دیگر وارد عرصه حفظ گردند.

مدیر عامل مووسسه مهد قرآن برگزاری این همایش را سالانه اعلام کرد و گفت: هر سال از افرادی تقدیر می شود که در طی یک سال گذشته موفق به کسب رتبه های کشوری در مسابقات قرآنی توسط ادارات و ارگان های مختلف شده اند. قرار بود در اجرای این همایش اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان با ما همکاری کند که بنا به دلایلی از جمله همزمانی آن با برگزاری نمایشگاه بزرگ قرآنی توسط این اداره عملی نشد.

موسوی زاده شرکت حدود 2 هزار نفر را در همایش امسال پیش بینی و مدعوین را به سه گروه تقسیم کرد: کسانی که از قبل در امور قرآنی فعالیت دارند اعم از مسوولان مراکز و مربیان و قرآن پژوهان شهرستان، مسوولان شهرستان و گروه سوم عموم مردم. برآنیم با هماهنگی مراکز و تشکل های قرآنی محله های مختلف در این همایش پیش کسوتان و پیر غلامان قرآنی شهرستان را نیز دعوت کنیم تا معرفی برای مردم صورت بگیرد.

مدیر عامل مووسسه مهد قرآن در پایان از مسوولان خواست که ضمن کمک در امور قرآنی حداقل در این همایش حضور داشته باشند تا باعث دلگرمی دست اندرکاران گردد.

نظرات  

 
#1 0 سار 08 آبان 1391 ساعت 10:18
آقا به تایپیست تون بگویید کمی املاءتمرین کند وازروی کلمات،موسسه،ابو لفضل،مسولین 100مرتبه بنویسد
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید