امروزپنجشنبه, 31 خرداد 1397-- Thursday Jun 21 2018

ساعت 03:18:33

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 01:32:35

همایش تاج بندگی برگزار شد
به همت کانون فرهنگی مسجد امام خمینی اندآن:

همایش تاج بندگی برگزار شد

دوشنبه, 23 تیر 1393 ساعت 12:07 کدخبر :7506
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرشته احمدیان
همایش تاج بندگی به همت کانون فرهنگی مسجد امام خمینی اندآن با حضور بیش از 150 دختر جوان و نوجوان و اعضا و سرگروه های حلقه های صالحین بسیج ریحانه النبی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرصت، در این همایش که روز 21 تیرماه به مناسبت روز عفاف و حجاب در سالن اجتماعات مرکز بهداشت برگزار شد، رضوانی محقق و پژوهشگر به موضوع حجاب و عفاف در جامعه کنونی و نقش و اهمیت آن برای زنان بلاخص دختران جوان و نوجوان  پرداخت و به سوالات و  شبهات حضار پاسخ داد. در ادامه مسوول دفتر ستاد امربه معروف و نهی از منکر و امام جماعت مسجد امام خمینی با اشاره به سبک زندگی اسلامی گفت:  قرآن عظیم در سوره نور به سبک و نوع پوشش زنان پرداخته و باید از  این سوره  و سیره نبوی و حضرت زهرا و حضرت زینب سلام الله علیها پیروی و الگو گیری کرد. حجت الاسلام اصغری افزود: رسالت ما مردم مومن این است که با انجام کارهای فرهنگی در مقابل تهاجمات بیگانه و ماهواره ها ایستادگی کرده و تسلیم نشویم.
گفتنی است پخش کلیپ، شعر خوانی با موضوع حجاب و اهدای چادر به 7 نفر از حضار به قید قرعه از دیگر برنامه های این همایش بود.

نظرات  

 
#1 0 ویراستار 24 تیر 1393 ساعت 03:01
سلام .ای کاش خبرهایی که روی سایت میگذارید قبلش از نظر دستوری و نگارشی و خبرنگاری ویرایش می شد .مشخص است این خبرها توسط خبرنگاران غیر حرفه ای تنظیم می شود .اینترنت جهانی است و همه اثفاقی هم که باشد روی سایت می آیند و این نوع نگارش دلچسب نیست .همین خبر فوق از نظر نگارشی و دستوری خیلی اشکال دارد و باید جای اجزای کلمات جابجا شود عفاف و حجاب باید داخل پرانتز باشد بعد از رضوانی کاما می خواهد .اگر این خبر را کپی کنند مشخص نیست این همایش در کدام شهر برگزار شده است اسم کوچک رضوانی مشخص نیست و مطالب جزئی سخنرانیش با این که اسمش ابتدای خبر آمده است ذکر نشده و فعل های جملات مناسب جمله نیستند مثال قرآن کریم به ...... پرداخته .فعل پرداخته در این جمله مناسب کلام خدا نیست اگر هم عین جمله سخنران بوده است باید داخل گیومه باشد. نوع نگارش خبرها خسته کننده و یکنواخت است
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید