امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 01:58:34

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

گردهمایی هیئات مذهبی خمینی شهر برگزار شد

شنبه, 27 آبان 1391 ساعت 13:36 کدخبر :4725
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
گرد همایی مسوولان هیئات و مداحان شهرستان با حضور فرمانده انتظامی استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، فرمانده نیروی انتظامی استان، امام جمعه و رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در این مراسم سخنانی را با محوریت پرهیز از آسیب ها، خرافات و بدعت های عزاداری مطرح و تاکید کردند که هیئات مذهبی مراقب باشند این مسائل دامنگیر هیأتشان نگردد.

کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر در حاشیه این مراسم به خبرنگار فرصت آنلاین گفت:

بیمه حوادث هیئات، تحویل ارزاق ماه محرم و صفر به هیئات، نرم افزار ارسال پیامک به صورت رایگان به هیئات و افتتاح صندوق قرض الحسنه "ائمه اطهار(ع)" ویژه هیئات در آینده ای نزدیک از جمله وعده هایی بود که در مراسم گردهمایی داده شد و انشاءا... توسط این اداره پیگیری خواهد شد. جواد رحیمی افزود: برگزاری مسابقه "سیره پیامبر اعظم(ص)" به صورت حضوری در آستانه ماه محرم و ایجاد تسهیلات جهت برپایی نمایشگاه های فرهنگی توسط هیئات و کانون های فرهنگی از دیگر برنامه های فرهنگی این اداره در این ایام است.

وی درمورد برنامه های فرهنگی این اداره جهت جلوگیری از آسیب های عزادری توضیح داد: اعزام مبلغ و مبلغه به مساجد، حسینیه ها و هیئاتی که در این ایام نیاز دارند، از جمله برنامه های فرهنگی این اداره است که با هماهنگی دفتر تبلیغات و سازمان تبلیغات استان در ماه های محرم و صفر انجام می شود. کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات در پایان گفت: برگزاری همایش طفلان منتظر (مراسم عزاداری شیرخوارگان حسینی) صبح جمعه سوم آذر ماه برابر با 8 محرم در مصلای نمازجمعه خمینی شهر از دیگر برنامه هاییست که با همکاری این اداره برگزار می گردد.

نظرات  

 
#2 +3 مهدی بیگی 30 آبان 1391 ساعت 00:16
ای کاش به این هیئت ها گفته می شود که برای امام حسین روضه خوانی کردن که دیگه مافیا بازی نداره بابا صدایت خوب نیست بکش کنار .....فلان آقا چهل ساله داره می خونه ول کن نیست با این صدای نخراشیده ...تو شیراز یه بچه 10 ساله با صدای صاف و زلال میزارند بخونه همه کیف اون عزاداری را میکنند ...تو خمینی شهر فلان مداح 40 ساله قنطراق یه هیئت را برداشته با چسب 123 چسبیده به منبر وهم پا منبری ها را عذاب میده هم همسایه ها
نقل قول
 
 
#1 +1 رسول م 28 آبان 1391 ساعت 02:10
به لطف خدا 2000سایت خبری درمورد خمینی شهر راه افتاده وهمین جور رو به افزلیش خداییش سودی داره...
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید