امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 05:54:23

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

در مسابقات قرآن سازمان اوقاف

4 نفر از راه یافتگان به مرحله کشوری از خمینی شهر هستند

پنجشنبه, 16 آذر 1391 ساعت 12:28 کدخبر :4771
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
4 نفر از راه یافتگان به مرحله کشوری مسابقات قرآن سازمان اوقاف، خمینی شهری هستند.

مسؤول امور فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر دراین باره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم با داوری اساتیدی مانند سید حبیب ا... تربتیان و خانم موسوی زاده با شرکت بیش از 360 نفر در آستان امامزاده سید محمد(ع) برگزار شد که از بین ایشان 37 نفر به مرحله استانی راه پیدا کردند.

غلامرضا توکلی اژه ای افزود: هفته گذشته نیز مرحله استانی این مسابقات در شهرستان شاهین شهر با حضور بیش از 450 نفر از قاریان و حافظان سراسر استان اصفهان برگزار شد و در پایان 36 نفر برگزیده شدند و به مرحله کشوری راه یافتند که بیش از ده درصد آنان یعنی چهار نفر از شهرستان خمینی شهر هستند. اسامی این افراد به شرح ذیل می باشد: نرگس رضایی رتبه سوم رشته حفظ کل، نجم السادات مهدوی رتبه دوم رشته قرائت، وجیهه سادات مهدوی رتبه دوم رشته ترتیل، محمد عباس زاده رتبه دوم رشته قرائت.

مسؤول امور فرهنگی اداره در پایان یادآور شد: برآنیم تا در مراسم جشن میلاد امام کاظم(ع) در امامزاده سید محمد(ع) با اهدای جوایزی از تمامی برگزیدگان مرحله شهرستانی و استانی این مسابقات تجلیل به عمل آوریم. نفرات برتر مسابقات زیر 16 سال نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید