امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 00:11:16

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

5 نفر از نوجوانان خمینی شهری به مرحله کشوری مسابقات حفظ، قرائت و ترتیل قرآن راه یافتند

5 نفر از نوجوانان خمینی شهری به مرحله کشوری مسابقات حفظ، قرائت و ترتیل قرآن راه یافتند

شنبه, 03 اسفند 1392 ساعت 13:20 کدخبر :7023
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
هفته گذشته مرحله استانی سی و ششمین دوره مسابقات حفظ، قرائت و ترتیل قرآن اوقاف و امور خیریه بخش زیر 16 سال برگزار شد و 5 شرکت کننده خمینی شهری موفق شدند به مرحله کشوری راه پیدا کنند.

مسئول امور فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه خمینی شهر در گفتگو با خبرنگار فرصت آنلاین گفت: در مرحله استانی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن بخش زیر 16 سال 255 نفر با یکدیگر به رقابت پرداختند و 8 داور استانی این مسابقات را نظارت و داوری نمودند.
غلامرضا توکلی اژه ای ادامه داد: در نهایت 5 نفر از نوجوانان خمینی شهری توانستند در این مسابقات موفق گردند و به مرحله کشوری راه یابند. بدین صورت بیش از 15 درصد از راه یافتگان به مرحله کشوری از استان اصفهان خمینی شهری هستند.
وی افزود: در رشته قرائت مریم السادات موسوی زاده رتبه اول، زهرا مؤمنی رتبه سوم و مهدی شیروی رتبه سوم را کسب نمودند. در رشته حفظ 10 جزء فرشته آقابابایی رتبه دوم و در رشته ترتیل امیرحسین پیمانی حائز رتبه سوم گردید.
مسئول امور فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه خمینی شهر در پایان تاکید کرد: چندی پیش در مرحله استانی مسابقات بالای 16 سال نیز 5 نفر از خمینی شهر به نام های نجمه سادات مهدوی، علی کاظمی، وجیهه سادات مهدوی، نرگس آقایی و ابوالفضل حاجی حیدری موفق شده بودند به مرحله کشوری راه پیدا کنند. انشاا... این 10 نفر اوایل سال 1393 در مرحله کشوری مسابقات شرکت می کنند و به موفقیت خواهند رسید.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید