امروزيكشنبه, 24 شهريور 1398-- Sunday Sep 15 2019

ساعت 11:05:20

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 22:32:49

جشن خیریه "آوات" در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد

سه شنبه, 21 آذر 1396 ساعت 13:12 کدخبر :11730
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

چهارمین جشن خیریه "آوات" با هدف حمایت از کودکان بیمار سرطانی توسط کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه صنعتی اصفهان شب گذشته در تالار شیخ بهایی این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری ایمنا ، رئیس اداره دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در حاشیه این جشن دانشجویی، با اشاره به فعالیت بیش از یک هزار کانون دانشجویی هلال احمر در مراکز آموزش عالی کشور، گفت: این کانون ها بستر مناسبی برای فعالیت های بشردوستانه فراهم نموده اند تا دانشجویان علاقه مند به فعالیت های خیرخواهانه، مشارکت فعالی در دوران دانشجویی خود داشته باشند.
فاطمه بی باک با بیان فراهم بودن شرایط لازم برای آموزش و جذب کمک€های مردمی درکانون€های جوانان سازمان هلال احمر سراسر کشور، تأکید کرد: فعالیت های امدادی یکی از شاخص ترین مأموریت های جمعیت هلال احمر محسوب می شود که اعضای دانشجویی این کانون ها نیز در زمان وقوع حوادث به کمک این جمعیت آمده و در مناطق آسیب دیده کشور حضور پیدا می کنند.
وی با قدردانی از مسئولان دانشگاه صنعتی اصفهان برای فراهم نمودن بستر شکل€گیری و فعالیت کانون دانشجویی هلال احمر این دانشگاه، افزود: کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از فعال€ترین کانونها در امدادرسانی، جمع€آوری کمک و همچنین حضور اعضای آن در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بود.
معاون امور جوانان جمعیت هلال€احمر استان اصفهان نیز با اشاره به این که در حال حاضر50 کانون دانشجویی هلال€احمر در مراکز آموزش عالی این استان مشغول فعالیت هستند، گفت: فعالیت های کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه صنعتی اصفهان، از لحاظ کمی وکیفی در صدر این کانون€ها قرار دارد که ثمره استقبال و علاقه دانشجویان نسبت به فعالیت€های خیرخواهانه و همچنین حمایت مسئولان این دانشگاه است.
خانبازی، با بیان این که کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه صنعتی اصفهان در سال گذشته بعنوان برترین کانون در سطح استان اصفهان شناخته شد، افزود: برگزاری جشنواره€های خیریه، دوره€های آموزشی گوناگون و جمع€آوری کمک€های مردمی برای مناطق آسیب دیده از جمله فعالیت های این کانون است.
وی، فعالیت€های آموزشی امداد و کمک€های اولیه برای اساتید، دانشجویان و کارمندان را یکی از مهمترین برنامه های جاری جمعیت هلال€احمر عنوان کرد و ادامه داد: طرح اهدای خون، برگزاری جشن های نیکوکاری برای بیماران، اردوهای جهادی در روستاهای محروم، بازدید از سرای سالمندان و برنامه های فرهنگی از دیگر فعالیت های کانون دانشجویی هلال احمر محسوب می شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید