امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 09:33:23

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

خانواده شهید محسن حیدری با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد
در یک دیدار خصوصی:

خانواده شهید محسن حیدری با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد

سه شنبه, 16 مهر 1392 ساعت 09:10 کدخبر :6083
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
جمعی از خانواده های معزز شهدای مدافع حرم حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

به گزارش سايت قلمکده، در این دیدار خصوصی که در بیت مقام معظم رهبری انجام شد خانواده شهید محسن حیدری نیز حضور داشتند. برادر شهید که یکی از حاضران در این دیدار بود فضای جلسه را اینطور توصیف می کند:
"نماز ظهر و عصر را به امامت حضرت آقا اقامه کردیم، ایشان بعد از نماز روی صندلی نشستند و جمعیت حاضر در مقابل قرار گرفتند. آقا از روی کاغذی که در دست داشت اسامی شهدا را یک به یک میخواند و خانواده آن شهید نزد آقا رفته، با ایشان صحبت می کردند. معظم له با متانت خاصی یک به یک به صحبت های و درخواست های خانواده های معظم شهدا گوش می دادند و سپس به مادران و همسران شهدا قرآن امضا شده هدیه میکردند. مادر شهید محسن حیدری وقتی به محضر حضرت آقا رسید گفت: من از دست فرزندم راضی ام، انشاالله خدا و رسول خدا هم راضی باشد، یه برادر داشتم که سی سال پیش به سوریه و لبنان اعزام شد و خیلی دوست داشت که آنجا شهید شود ولی نشد و بعد در عملیات خیبر شهید شد، بیست روز بعد از آن شهادت، آقا محسن به دنیا آمد و حالا محسنم رفت و جای او را در سوریه پر کرد … دو تا پسر دیگه هم دارم که هر وقت بگویید آماده اند که فدای شما شوند. آقا که در حین صحبت های مادر چهره ای متبسم داشتند بعد از گوش دادن به صحبت های مادر و همسر شهید فرمودند: آفرین، آفرین به شجاعت این مادر، رشادتهای شهیدتون را شنیده ایم … آفرین …"
گفتنی است شهید محسن حیدری از مدافعان حرم حضرت زینب (س) بود که در مرداد ماه امسال به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر مطهر او با استقبال پرشور مردم شهید پرور خمینی شهر تشییع شد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 0 شهروند1102 20 مهر 1392 ساعت 22:07
جدی میگی
آقای عظیمی رفت.......
نقل قول
 
 
#1 +2 فرهاد زینلی 16 مهر 1392 ساعت 21:51
سلام
میگن هرکی از برو بچه های سده خوب کار کنه می برنش اصفهان
چرامسئولان گذاشتن آقای عظیمی که یکی از خبرنگارن خوش ذوق شهرمون بود را ببرن اصفهان
آخه اخیرا دیگه اخبار اصفهان را پوشش می ده
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید