امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 12:40:54

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

 خمینی شهر بیشترین شهدای مدافع حرم را در استان دارد
سردار فدا:

خمینی شهر بیشترین شهدای مدافع حرم را در استان دارد

چهارشنبه, 09 دی 1394 ساعت 13:09 کدخبر :9815
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

شهرستان خمینی شهر با اهدای شش شهید مدافع حرم، بیشترین تعداد شهدای مدافع حرم استان را به خود اختصاص داده است. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان اصفهان در دومین جلسه هماهنگی برگزاری اجلاسیه و کنگره ملی شهدای خمینی شهر افزود: روحیه ایثار و شهادت در خمینی شهر همچنان زنده و پایدار است.


سردار مجتبی فدا اظهار کرد: برگزاری این اجلاسیه به عنوان یک حرکت ماندگار در عرصه فرهنگ ایثار و شهادت و یکی از بزرگترین رویداهای فرهنگی استان اصفهان محسوب می شود.
وی گفت: بعضی در خارج از استان قصد دارند به چهره زیبا و جایگاه مذهبی و انقلابی خمینی شهر لطمه و خدشه وارد کنند.


جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) با بیان اینکه نسل امروز جامعه به دنبال الگوگیری از راه، روش و منش شهداست، گفت: کنگره ملی شهدای خمینی شهر باید باعث انتقال راه و تفکر شهدا به نوجوانان و جوانان امروز شود.

 

سردار فدا با بیان اینکه جایگاه فرهنگ ایثار و شهادت خمینی شهر در استان اصفهان و سطح کشور منحصر بفرد است، تصریح کرد: کنگره ملی شهدا مظهر همدلی و همزبانی مردم و اتحاد و وفاق ملی به خصوص در شهرستان خمینی شهر است.

 

وی با تاکید بر اینکه خمینی شهر از جایگاه و ظرفیت های بالائی در استان و کشور در بخش های مختلف برخوردار گفت: انتظار ما از مسولان استان و شهرستان این است که با انگیزه و احساس وظیفه بیشتری به مردم خمینی شهر خدمت و تلاش کنند.

 

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) با بیان اینکه حضور فعال و باشکوه مردم خمینی شهر در عرصه متعدد نظام و انقلاب زبان نزد خاص و عام است، بیان داشت: مزین بودن نام بنیانگذار انقلاب بر خمینی شهر باعث سربلندی استان اصفهان است لذا باید بکوشیم تا جایگاه انقلابی و مذهبی این شهرستان حفظ شود.

 

سردار فدا بیان داشت: سپاه صاحب الزمان آمادگی کامل دارد تا با تمام توان و امکانات خود به برگزاری اجلاسیه ملی شهدا شهرستان خمینی شهر کمک کند.

وی با بیان اینکه اثرات برگزاری اجلاسیه شهداء باید در بین مردم اثرگذار باشد، تصریح کرد: مسئولان خمینی شهر باید آگاه باشند که با توجه به جایگاه انقلابی و مذهبی این شهرستان با حداکثر توان و قدرت برای حل مشکلات این خطه تلاش کنند.

 

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) گفت: با توجه به محدویت های شهرستان از نظر امکانات و توان مالی، هر قدمی که مسئولان این شهرستان برای برگزاری باشکوه این اجلاسیه بردارند به ثبات و استحکام این اجلاسیه کمک خواهند کرد.

 

سردار فدا با بیان اینکه به برگزاری اجلاسیه نباید به عنوان یک حرکت زودگذر و مقطعی نگاه کرد، گفت: شهدای مدافع امروز حرم الگو گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت هستند و فرهنگ دوران دفاع مقدس باعث شد تا جوانان ما مشتاقانه و داوطلبانه برای دفاع از حرم اهلبیت و مبارزه با داعش اعزام شوند.

 

وی گفت: باید سیره و روش و منش شهداء به عنوان یک فرهنگ و الگو در بین مردم معرفی یابد تا روحیه شهدا در جامعه ماندگار باشد.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) با اشاره به اینکه در برنامه ریزی این اجلاسیه باید طبق مقتضیات شهرستان خمینی شهر عمل شود، گفت: شهدا متعلق به باند و گروه و جناح های سیاسی نیستند، آنان متعلق به نظام، انقلاب و آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری هستند.

 

سردار فدا گفت: بعضی به دنبال ایجاد تفرقه و دو دستگی و بد نام کردن خمینی شهر هستند از این رو ما شاهدیم که قابلیت های این شهرستان در بخش های مختلف مورد تهاجم دشمن قرار دارد.

 

وی با تاکید براینکه مسئولان شهرستان و استان باید قدردان ظرفیت و جایگاه انقلابی و ولائی خمینی شهر باشند، تصریح کرد: هدف ما این است که ظرفیت های شهرستان خمینی شهر را در عرصه ایثار و شهادت و دفاع از انقلاب و نظام در سراسر کشور تبلیغ و منتشر کنیم.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید