امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 17:56:03

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

در خمینی شهر جامعه القرآن شعبه برادران آغاز به کار می کند

پنجشنبه, 18 مهر 1392 ساعت 10:18 کدخبر :6097
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
مدیر اجرایی جامعه القرآن خمینی شهر در گفتگو با خبرنگار فرصت آنلاین گفت: طی توافقاتی با مسؤول جامعه القر آن اصفهان و ملاقات حضوری با حجت الاسلام سید محمد مهدی طباطبایی در قم و با توجه به اینکه در خمینی شهر جامعه القرآن ویژه خواهران فعال است

 ولی ویژه برادران شعبه ای دایر نیست ، قرار شد در ساختمان کانون قرآن و عترت شهیدان قنبرعلی و نورمحمد جعفری پور که چندی پیش توسط خانواده شهید وقف قرآن شده بود، جامعه القرآن مخصوص برادران شروع به فعالیت نماید.
حسن شکرانی مهلت ثبت نام در این مرکز را تا پایان مهرماه اعلام کرد و تأکید نمود: برادران علاقمند 10 سال به بالا می توانند در سطوح مختلف قرآنی روخوانی، روانخوانی، تجوید، تفسیر، قرائت، حفظ و... زیر نظر برنامه آموزشی جامعه القرآن قم شرکت نمایند. البته این مرکز بیشتر روی حفظ قرآن سرمایه گذاری و تکیه می کند.
مدیر اجرایی جامعه القرآن بزرگسالان خمینی شهر در پایان گفتند: مبلغ بسیار کمی به عنوان شهریه از قرآن پژوهان دریافت می شود که کفاف هزینه های این مرکز را نمی دهد و باید کمکهای مردمی ما را یاری نماید. البته این کانون بطور غیرمستقیم زیر نظر مسجد ملا حیدر محله فروشان و حجت الاسلام فیاض قرار دارد .

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید