امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 19:09:25

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

 رویش گل های همیشه بهار در بوستان پیروزی خمینی شهر+تصویر
سه شهید گمنام در پارک پیروزی به خاک سپرده شدند

رویش گل های همیشه بهار در بوستان پیروزی خمینی شهر+تصویر

جمعه, 23 مرداد 1394 ساعت 09:15 کدخبر :9250
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمانه پارسی زاد

IMG 6878

درست سی سال می گذرد از آن روزی که از زیر قرآن مادر رد شدی. درست سی سال می گذرد از آخرین نگاه عاشقانه مادر به قد و بالایت و از آخرین باری که چشمان بی تابش ترسان و لرزان از عقب سرت آمد. درست سی سال می گذرد که تو از پیچ کوچه گذشتی و این آخرین دیدار شما با هم بود. حالا درست سی سال است که مادر چشم بر آن پیچ کوچه دوخته است تا تو برگردی و تو حالا که بعد از این همه چشم به راهی مادر قصد برگشتن کرده ای، به کجا آمده ای؟ اگرچه هزاران مادر به پیشبازت آمده اند و در سوگ تو بر سر و سینه می کوبند اما یادت باشد که چشم های مادرت هنوز بر در است...

IMG 6490
قدوم متبرکت بر سر چشم های ما که روز و شب شهرمان را چراغان کردی اما مادرت هنوز چشم خیره دارد بر آن پیچ کوچه ای که سی سال پیش تو را از او گرفت...

چه سخته مادری چشمش به در باشه / چه سخته از عزیزش بی خبر باشه

IMG 6719
دیروز و دیشب دوباره شهرمان نور باران و عطرآگین شد به وجود شهیدانی که قدم رنجه کردند به دیار ما. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، هزاران نفر از مردم شهید پرور شهر ما پیکر پاک سه شهید گمنام از غواصان عملیات کربلای چهار را بر دوش کشیدند و از درب سپاه سابق؛ معراج شهدای هشت سال دفاع مقدس خمینی شهر راه به سوی بوستان پیروزی گذاشتند تا خاک حسینیه ایران را به پیکر پاک این شهیدان گمنام بیارایند.

IMG 6931

هزاران تن از پدران و مادران و خواهران و برادارانی که جگر گوشه های وطن را بر دوش کشیده بودند به امامت امام جمعه شهر بر پیکرهای پاکشان نماز خواندند و با شور و حالی نگفتنی این عزیزان دور از وطن و خانواده را با عزت به خاک خمینی شهر سپردند.

IMG 6631

IMG 6136

 IMG 6996

IMG 7044

IMG 7071

از این پس بوستان پیروزی خمینی شهر معطر به گل های همیشه بهاریست که زینت شهرمان خواهند بود.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 nori 23 مرداد 1394 ساعت 10:14
شما در شهر ما به خاک سپرده شدید در حالی که مادران و پدران و چه بسا همسران و فرزندانتون هنوز چشم بر در خانه انتظارتون را میکشن... چه انتظار دردناکی... عزیزان خاک قبرتون توتیای چشم ما.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید