امروزدوشنبه, 04 تير 1397-- Monday Jun 25 2018

ساعت 05:02:32

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

کتاب بیست وپنجم درباره آیت الله اشرفی اصفهانی

کتاب بیست وپنجم درباره آیت الله اشرفی اصفهانی

سه شنبه, 29 بهمن 1392 ساعت 11:54 کدخبر :7010
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
بیست وپنجمین كتاب ازمجموعه«یاران امام به روایت اسناد ساواك» حاوی اسناد ساواك درباره شهیدمحراب، آیت الله عطاءالله اشرفی اصفهانی است.

به گزارش  فرصت آنلاین به نقل از بولتن نیوز، بیست و پنجمین كتاب از مجموعه «یاران امام به روایت اسناد ساواك» که توسط مرکز بررسی اسناد تاریخی منتشر می شود، حاوی اسناد ساواك درباره شهید محراب، آیت الله عطاءالله اشرفی اصفهانی است.
در این كتاب، متن حروفچینی شده اسناد در كنار تصویر آن ها به طبع رسیده، در پانویس ها توضیحات مربوط به اسامی و رویدادهای مندرج در متن آمده است.
در ابتدای كتاب، زندگی نامه و اقدامات مهم آیت الله اشرفی اصفهانی ذیل این عناوین بازگو شده است: ولادت (1322 ق/ 1281 ش ـ خمینی شهر اصفهان)؛ اعقاب و نسب؛ مراحل تحصیل؛ هجرت به حوزه علمیه قم؛ دوران اقامت در قم؛ اعزام به باختران؛ فعالیت های سیاسی شهید اشرفی اصفهانی؛ امامت جمعه باختران؛ نقش شهید اشرفی اصفهانی در دفاع مقدس؛ فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهید اشرفی اصفهانی؛ ویژگی های اخلاقی؛ شهادت (1361، حمله تروریستی منافقین به شهید اشرفی اصفهانی در محراب مسجد كرمانشاه)
در پایان نیز نمایه اسامی، عكس هایی از شهید اشرفی اصفهانی و تصاویری از اسنادی كه در زیرنویس ها به آن ها ارجاع داده شده، آمده است.اطلاعات بیشتر اینجا

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید