امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 01:48:10

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

جامعه قاریان و حافظان قرآن خمینی شهر ثبت نام می کند

چهارشنبه, 13 اردیبهشت 1391 ساعت 12:20 کدخبر :4030
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی

 

ریاست جامعه قاریان و حافظان قرآن خمینی‌شهر در گفتگو با خبرنگار فرصت آنلاین گفت: هدف اولیه ما از تشکیل کلاس‌ها این است که افراد علاقمند به فراگیری فنون قرائت و حفظ قرآن وارد این مجموعه شوند و آموزش داده شوند.

هدف بعدی ما جمع‌آوری اطلاعات قاریان و حافظان کل شهرستان و شناسایی آن ها و ارتباط با خانواده هاست. سید علی موسوی زاده افزود: ما با خانواده بچه‌هایی که در امر قرائت به‌عنوان نخبه شناخته شده و اساتید آینده بسیار روشنی را برایشان پیش‌بینی می کنند ارتباط برقرار کرده و به صورت ویژه با آن ها کار می‌کنیم.

 

موسوی‌زاده با اشاره به مراحل ثبت نام گفت: پس از ثبت‌نام از تمامی افراد مصاحبه به عمل می‌آید و استعداد یابی خواهد شد در حالی که در دیگر مراکز یک نفر می‌بایست ابتدا تمام مراحل روخوانی، روانخوانی، تجوید و دیگر سطوح را بگذراند و در نهایت وارد مقوله صوت قرآن ‌شود. وی ادامه داد: طی کردن این مراحل ممکن است سال‌ها طول بکشد و این باعث ریزش می‌شود و کودکی که علاقه به صوت قرآن داشته، بعد از چند سال دیگر علاقه‌ای نشان ندهد. نوآوری این مرکز آموزش فن قرائت از همان ابتداست و تا به حال که دو سال از تشکیل این جامعه می‌گذرد، در این امر موفق بوده‌ایم.

ریاست جامعه قاریان و حافظان قرآن خمینی‌شهر در پایان با اشاره به نوآوری این مرکز در خصوص آموزش فن قرائت بدون نیاز به پیش زمینه برای افراد مستعد، تصریح کرد: زمان ثبت‌نام کلاس‌های دوره تابستان این مرکز تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت و خواهران و برادران علاقمندان می‌توانند به ساختمان مرکزی مووسسه مهد قرآن کریم واقع در خمینی‌شهر، بلوار جمهوری اسلامی، جنب مخابرات شهید مطهری(ره) مراجعه کنند یا با شماره تلفن 3604040 تماس حاصل نمایند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید