امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 21:09:03

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

درخشش دانش آموزان و فرهنگیان خمینی شهری در مسابقات فرهنگی هنری و ورزشی اداره آموزش و پروش استان در سال تحصیلی 90-89

پنجشنبه, 12 خرداد 1390 ساعت 08:41 کدخبر :1367
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

هر ساله مسابقاتی در بین دانش آموزان و همچنین فرهنگیان در هر شهرستان توسط اداره آموزش پرورش شهرستانها برگزار می­ گردد و برگزیدگان به مرحله استانی فرستاده می شوند و در مرحله استانی نیز برگزیده ها به مسابقات کشوری راه می­ یابند.

امسال معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان در جهت کشف استعدادهای دانش آموزان، این مسابقات را در بیشترین رشته برگزار کرد و سپس برگزیدگان شهرستانی به مسابقات استانی راه یافتند. عملکرد این دانش آموزان و فرهنگیان در به دست آوری مقام های اول تا سوم بسیار عالی بود و این دانش اموزان و فرهنگیان توانستند در بسیاری از رشته­ های فرهنگی هنری و ورزشی مقام بیاورند و خوش بدرخشند.

 

در مسابقات فرهنگی هنری و معارف اسلامی و پرسش مهر اکثر مدارس شهرستان شرکت کرده بودند که پس از پایان این مسابقات برگزیدگان به مرحله استانی راه یافتند که درمسابقات استانی 89 دانش آموزان خمینی شهری در 47 رشته مسابقات فرهنگی هنری توانستند مقام های اول تا سوم را کسب کنند و برای شهرستان افتخار آمیز باشند و همچنین از این تعداد 41 دانش آموز نخبه توانستند به مرحله کشوری راه یابند.

همچنین مسابقات ورزشی دانش آموزان نیز در شهرستان برگزار گردید. در این مسابقات 4000 دانش آموزان در 45 رشته ورزشی در قالب 588 تیم در مقاطع مختلف ورزشی و به تفکیک پسر و دختر شرکت نمودند. سپس برگزیدگان به مرحله استانی رفتند و در 37 رشته شرکت کردند که در میان این رشته­ های ورزشی 11 دانش آموزان خمینی شهری توانستند مقام های اول تا سوم را کسب نمایند. حضور چند هزار نفری دانش آموزان در این مسابقات نشان­دهنده علاقه زیاد نوجوانان شهر به ورزش است و کسب 11 مقام در رشته های مختلف، میزان توانایی نوجوان شهرمان در رشته های مختلف ورزشی را نشان می­ دهد.

موفقیت چشمگیر نوجوان دختر و پسر خمینی شهر در مسابقات فرهنگی هنری و ورزشی در استان و راهیابی به مسابقات کشوری سرمایه گذاری بیش از پیش خانواده ها و مسئولین برای کشف و بروز این استعدادها را می طلبد که امیدواریم مسئولین و خانواده­ ها از آن غفلت نکنند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#3 0 معترض 05 تیر 1390 ساعت 19:31
با سلام خدمت سردبیرمحترم گلایه داشتم از مسولینی که احساس وظیفه میکننددرقبال خدمت به حوزه تعلیم وتربیت اگردرجریانات اخیر امروز مسولین شهر زیر سوال رفتند فردا نوبت اموزش وپرورش است چرا که هیچ نظارتی بر عملکرد مدیران مدارس نیست یااگر هم مراجعه کنیم رسیدگی نمی شود متاسفانه اداره ی مدارس به چند نمونه است دولتی غیر انتفایی وهیئت امنایی ایا ریس اموزش وپرورش میداند که با چه برخوردهایی پول ازخانوادها میگیرند وریالی راصرف اموزش و فرهنگ سازی نمی کنند هزینه خانوادها صرف تزینات میشود چرا هیچ مدیری تا به حال نتوانسته در این راستا ابتکار عملی داشته باشد ....فرزند این جانب در دبیرستان .... درس می خواند ...گرو نگه داشتن گوشی همراه توسط مدیرمدرسه جناب ...... وخودداری ازپش دادن ان بعد از نه ماه وبکاربردن جملاتی مثل حالا حالاها باید بدوی درحضور ریس اموزش متوسطه وبکاربردن الفاظی از این قبیل که چرا صد هزار تومن مدرسه رانمی دهی وزنها همه کاری میتو نند انجام دهندتوهین بالا تر از این به یک مادر..چگونه است که یکمدیرمدرسه اجازه چنین برخوردهای سخیف ودورازشان یک فرهنگی را به خود میدهد و رئیس او درجواب اعتراضات فقط به این جمله بسنده میکند که باشه من باش صحبت میکنم درحالی که قاطعانه بایستی دربرابر تخلف افرادی با این نوع ادبیات لات منشانه انهم درمقام یک فرهنگی بایستد وقتی جامعه فرهنگی ما چنین وضعی دارد دیگرازارازل واوباش چه انتظاری میرود به طور قطع رفتارهایی ازین دست درجامعه ازسوی کسانی که بنوعی عهده دار مسئولیتی هستند الگویی است برای تخلفات افراد غیر مسئول وچه بسا مجرمینی که اولین جرقه های عصیان را از همین مسئولین دریافت کرده اند..باتشکرازسردبیرم حترم
نقل قول
 
 
#2 0 محمدjkj 29 خرداد 1390 ساعت 22:58
مدیر هماهنگی و عضو شورای سیاست گزاری اولین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با اعلام خبر معرفی فیلم های منتخب راه یافته به بخش مسابقه گفت: هیات محترم انتخاب متشکل از آقایان (غلامرضا آب آب، علی اکبر بکتاشیان، سعید محصصی، علی مفضلی، غلامرضا مهیمن) از روز پنج شنبه 5خردادماه لغایت روز چهارشنبه 25خردادماه نسبت به بازبینی آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره اقدام نموده و با برگزاری جلسات کارشناسی به ارزیابی آثار ارسالی پرداختند تا فیلم های منتخب با اهداف این جشنواره را به شرح زیر جهت معرفی به هیات داوران اعلام نمایند.

فرزان معظم خاطرنشان کرد: از تمامی فیلمسازان و کارگردانان که اسامی آنان اعلام شده درخواست می شود تا از امروز به مدت یک هفته نسخه ی مینی دی وی کم یا دی وی کم از فیلم خود را جهت برنامه ریزی و پخش به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.
,ویکی ازفیلم های راه یافته به مسابقه فیلم پرواز اندیشه وقلم به کارگردانی رسول مختاری است.آدرس سایت جشنوارهwww.jelvehayeab-festivall.ir
نقل قول
 
 
#1 0 امیر س 21 خرداد 1390 ساعت 17:41
وقتی بحث بحث این مسابقات میشه ناگزیرمن یادرسول مختاری می افتم.کسی که اگر شخصی به مسابقات استانی دراین چندسوال اخیرراه پیدا کرده باشه حتما ایشان را می شناسه.اعجوبه فرهنگی که در همه رشته ها سردر میاره.
اکه ماجوانانی داریم که این جور آبرو مارا میریزندجوانانی هم داریم که باعث افتخارما هستندوتلاش می کنندبرای شهرمان بااین که کسی حتی نمی شناسدشان.من فکرکنم فرصت اولین باری است که این اسم رامی شنوه.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید