امروزپنجشنبه, 31 خرداد 1397-- Thursday Jun 21 2018

ساعت 03:14:46

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 01:32:35

در ايام عزاداري، نیروی انتظامی در کنار هیئات مذهبی و عزاداران قرار خواهد داشت
فرمانده انتظامي خميني شهر:

در ايام عزاداري، نیروی انتظامی در کنار هیئات مذهبی و عزاداران قرار خواهد داشت

دوشنبه, 07 آذر 1390 ساعت 11:25 کدخبر :3181
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرصت آنلاین

به همت سازمان تبلیغات و شورای مرکزی هیئات مذهبی شهرستان، گردهمایی بزرگ مداحان و مسؤولین هیأت های مذهبی در محل امامزاده سید ابراهیم ورنوسفادران برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ یاردوستی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با اشاره به همکاری خوب هیئات مذهبی با نیروی انتظامی گفت: امسال شهر ما شاهد اقدامي باعظمت و ماندگار در روز عيد غدیر با حضور و همکاری هیئات مذهبی و مردم و مسؤولین بود كه جا دارد از سپاه  ناحیه خمینی شهر، امام جمعه و مسؤولین و زحمات یک ماهه دست اندرکاران و مسؤولین کاروان هشتم محرم تشکر کنم. وی افزود: در این مراسم بیش از 80 هزار نفر از مردم ولایتی شهرستان و استان حضور داشتند و این همه نشانه ارادت هیأت های مذهبی و مردم و مسؤولین شهرستان است و اگر هیأت های مذهبی با هم متحد شده و دست به دست هم بدهند مشکلات شهرستان حل خواهد شد.

وی با اشاره به حضور افراد غیربومی در ایام محرم و مناسبت های مذهبی گفت: با تعامل خوبی که با روحانیون و هیئات مذهبی داریم امسال از سوءاستفاده افراد غیربومی جلوگیری خواهد شد.

سرهنگ یاردوستی گفت: نیروی انتظامی در کنار هیئات مذهبی و عزاداران قرار خواهد داشت و سعی ما بر این است که با بر قراری نظم و امنیت هر چه بهتر در هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسمات عزاداری تلاش کنیم. وی از همه هیئات مذهبی خواست در برگزاری برنامه های ندای محرم، کاروان و دستجات عزاداری براي جلوگیری از ترافیک شهری هماهنگی لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند. ياردوستي با بيان اينكه هیئات مذهبی در کاهش جرائم شهرستان نقش به سزایی دارند تصريح كرد: جذب جوانان به هیئات مذهبی در کاهش جرائمی چون مواد مخدر و مفاسد اجتماعی بسیار اثرگذار خواهد بود.

وی ضمن انتقاد به برگزاری مراسمات تعزیه در وسط خیابانها و ایجاد ترافیک و راه بندان گفت: سنت ها و آداب عزاداری باید در روز مناسب خود و بدون ایجاد بی نظمی و مزاحمت برای مردم اجرا گردد. در حال حاضر بیش از 15 هزار خودرو در شهر تردد می کند و هیأت های مذهبی بايد هنگام برگزار کردن تعزیه در جلوگیری از ترافیک و مزاحمت های صوتی اقدام کنند.

حجت الاسلام مرتضوی مسؤول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان هم در اين گردهمايي گفت: در شهرستان شعرای آیینی و مذهبی زیادی وجود دارند که اشعار مناسبتی آنها نمونه است. در سطح شهرستان بالغ بر 450 مداح فعال شناسایی شده است و اکثریت آنها دارای مجوز و مورد تأیید ما هستند و از جمله برنامه های ما جمع آوری و انتشار اشعار و آثار نمونه مداحان و شعرای شهرستان برای استفاده عموم مردم است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#3 0 هم ولایتی 19 آذر 1390 ساعت 16:49
ضمن تقدیر از زحمات نیروی انتظامی هر سال با مستقر کردن نیروی انتظامی در خیابانها وکوچه ها ایا باعث تحریک همین قمه زنها نمیشوید یک سال امتحان کنید ببینید نصف قمه زن تمام می شوند
نقل قول
 
 
#2 0 حزب ا... 16 آذر 1390 ساعت 13:07
جناب مستطاب سرهنگ خان. همه میدانند کار فرهنگی در لباس انتظامی بسیار دشوار و با ظرافت است.
برادر جان نکنید نکنید. شما دنبال کار فرهنگی نیستید بدنبال باز یابی هویت از دست رفته نیرو در اثر اشتباهات گذشته هستید.
برای مردم خمینی شهر متاسفم
نقل قول
 
 
#1 0 علی رضا 16 آذر 1390 ساعت 11:34
جناب اقای یاردوستی واقعا خسته نباشید
نمیگوییم روز عاشورا نه> اما قبل و بعد از ان
شما چند نفر از این قمه زنان را شناسایی کردید
ازچند نفر شان تعهد گرفتید؟
چند تا ازماشین هایی که با اژیر های مسخره تو شهر جولان میدادند و نعش کشی میکردند را توقیف کردید؟
چند تا از این بوق چی ها و طبال هارا گرفتید ؟
چرا هیچ اقدامی نکردید تا باز تکرار شود ؟
اخه با زیر نویس کردن در تلوزیون میشود جلو این کار را گرفت؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید