امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 22:20:28

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

رخصت منتشر شد

سه شنبه, 24 بهمن 1391 ساعت 12:31 کدخبر :5203
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
یکی از تالماتی که می تواند دامان هر انسانی را بگیرد تنهایی است و نبودن مثل و مانند و همزبان و همکلام. در این سه سال فرصت، از آن جنبه که مردم عزیز شهرستان همراهمان بودند، به خود بالیده ایم و سرافراز بوده ایم، و از این حیث تنهایی در کار نبوده است.

 اما از زاویه کار مطبوعاتی، و به عنوان یک مطبوعه، در شهرستان تنها بودیم و مطبوعه ای دیگر نبود.
بحمدلله انتظارها به سر رسید و یکی از سه نشریه ای که مدتهاست انتظارش را می کشیم به روی دکه ها آمد. رخصت را آنگونه که در سرمقاله اش خبر داده اند جمعی از اصحاب اندیشه و خرد در شهرستان همراهی می کنند و قرار است آئینه ای باشد برای مردم شهر و آنگونه که از شماره نخست اش پیداست و بر تارک صفحه اولش هم نقش بسته، مخاطب خود را مردم استان اصفهان و البته با نگاهی ویژه به خمینی شهر قرار داده و لذا در این نشریه ماهانه، علاوه بر مطالب و اخبار اختصاصی خمینی شهر، شاهد مطالب و اخبار استانی و کشوری نیز خواهیم بود. رخصت در شماره نخست، نشان داده که به مسائل سیاسی روز هم بی اعتنا نیست و به درج مقالات و خبرهای سیاسی می پردازد البته از منظر و نگاه و گرایش گردانندگان آن که در جای خود قابل احترام است.
ما در فرصت، ضمن ابراز شادمانی از این اتفاق فرهنگی مثبت، برای همکاران گرامی مان در ماهنامه رخصت آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم توالی انتشار رخصت کوتاه تر شود. به امید آنکه دو نشریه مجوز گرفته دیگر هم به روی دکه ها بیاید و در آینده شاهد انتشار نشریات بیشتری باشیم و روزی برسد که خمینی شهر حداقل 10 مطبوعه اختصاصی داشته باشد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#3 0 بحرینی 09 آذر 1393 ساعت 21:02
با عرض سلام باید چند نکته را خدمت دوستان عرض کنم. اولا این که نماینده مبارکه در عرض مدت کوتاهی این مجوز را نگرفت بلکه چند سال بود درخواست داده بودند. دوما فاصله دیزیچه تا مرکز ثبت احوال با فاصله درچه تا خمینی شهر قابل مقایسه نیست. سوما خمینی شهر با جمعیت300000 نفر یعنی 6 برابر درچه یک ثبت احوال دارد چطور بیایند و با وجود نیاز شهر خمینی شهر نمایندگی دیگری به درچه بدهند. درچه بیشتر نیاز دارد یا خمینی شهر؟ شهر مبارکه خودش جمعیت کمی دارد که به سایر شهرستان هایش دادند.
نقل قول
 
 
#2 0 پناهی 04 آذر 1393 ساعت 18:25
با سلام شنیدیم و در اخبار استان هم دیدیم با پیگیری نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در شهرستان مبارکه با کمتر از یک سوم جمعیت خمینی شهر ثبت احوال سه نمایندگی افتتاح کرده اما مردم درچه برای شهرهر چه پیگیری کردیم گفتن مجوز افتتاح نمایندگی نداریم. به این میگن یه بام و چند هوا یا رابطه...
نقل قول
 
 
#1 0 مطلع 03 آبان 1393 ساعت 19:35
با سلام زایشگاهای اصفهان مدارک زایمان ساکنین شهر اصفهان را به مناطق ثبت احوال اصفهان ارسال و آنجا شناسنامه صادر میشه .چند وقته بسیاری از ساکنین شهر درچه و مواردی از خمینی شهر راهنمائی شدن هنگام تشکیل پرونده آدرس یکی از اقوام خود را در اصفهان به بیمارستان ارائه و به این ترتیب شناسنامه فرزند خود را از اصفهان میگیرن. مسئله مهمه به مسئولین متذکر بشین خاصه ثبت احوال که اینجوری راهنمائی نکنن.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید