امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 23:23:19

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

در دیدار تعدادي از نويسندگان و خبرنگاران نشریه فرصت با شهردار مطرح شد:

شهردار: انتقادات باید مطرح شود

شنبه, 02 اردیبهشت 1391 ساعت 07:20 کدخبر :3988
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : لیلا پیمانی

 

شهردار خمینی شهر در جمع نویسندگان و خبرنگاران فرصت با تاکید بر اینکه انتقادات سازنده باید مطرح شود گفت: آنچه به نفع جامعه است را بنویسید اگر چه حتی بیشترین انتقادات همیشه به لحاظ تعدد و نوع فعالیت به شهرداری ها وارد است.

 

محمد شرفا با اشاره به حساسیت کار خبرنگاری و تبعات پیگیری مشکلات شهر گفت: همیشه سعی کرده ام تا آن جا که امکانات و بودجه اجازه می دهد از شما حمایت کنم چرا که شما در برابر سختی کارتان وجهي دریافت نمی کنید و این عشق به حرفه تان است که شما را نگه می دارد.

وی از کسب رتبه های برتر در جشنواره های استانی و کشوری توسط نویسندگان فرصت ابراز شادماني کرد و گفت: کسب این رتبه ها آن هم در میان این همه نشریه با پشتوانه های قوی در كشور واقعا باعث افتخار است و امیدواریم امسال بتوانیم این نشریه را به جایگاه واقعی اش در کشور برسانیم.

شهردار در بخشی دیگر از سخنانش تاکید کرد: من نمی خواهم فرصت از شهرداری تمجید کند بلکه باید بازوی مسئولان باشد و ما همواره در کنار شما هستیم.

شرفا همچنین از پیشنهادات فرصتی ها مبنی بر تغییر مکان دفتر فرصت، راه اندازی انتشارات فرصت، تبلیغات فرصت آنلاین در سطح شهر، تهیه دوربین عکاسی حرفه ای و دوربین تصویربرداری برای فرصت و همچنین برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی در شهر استقبال کرد.

گفتنی است اعضای نشریه فرصت به مناسبت سال نو در دفتر شهردار با وی دیدار کردند.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید