امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 17:59:58

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

فرصت شماره 105

فرصت شماره 105

چهارشنبه, 10 مهر 1392 ساعت 11:45 کدخبر :6045
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
بامداد سه شنبه 9 مهر 92 دوهفته نامه فرصت در 12 صفحه در دسترس شهروندان قرار گرفت.

 شماره یکصد و پنجم فرصت شامل ده صفه عنوان دار و اختصاصی با عناوین در شهر، ورزش، طنز و سرگرمی، با مخاطب های آشنا، بلدیه، خانواده و زندگی، ادب و هنر، عکس و مکث، بهداشت و سلامت می باشد.
گزارش از وضعیت حسینیه های خمینی شهری ها در مشهد و مسائل جاری کشتارگاه دو موضوع اصلی صفحه در شهر را تشکیل می دهند ستون پرسه که به طرح مسائل شهر می پردازد برای اولین بار با موضوع جولان ماشین های سنگین در شهر در این صفحه به چاپ رسیده است.
گزارش از وضعیت زنان سرپرست خانوار و ورود به بحث سبک زندگی استخوان بندی صفحه خانواده و زندگی که وجود آن از ضرورت های امروز جامعه است را تشکیل می دهد.
مصرف مکمل ها و ناآگاهی جوان ها از زیان های آن دست مایه تهیه گزارش برای صفحه بهداشت و سلامت شماره 105 شده است در این صفحه چند موضوع مناسبتی از جمله در مورد آلزایمر و ناشنوایی اطلاعات مفیدی را در اختیار خوانندگان قرار می دهد.
صفحه پر طرفدار عکس و مکث پس از مدتی وقفه این بار منتشر شد که دوازده عکس دیدنی از عکاسان شهرستان را در معرض دید شهروندان قرار می دهد.
کند و کاوی در باب ترانه سرایی به بهانه مسؤولیت آقای بیابانکی شاعر سرشناس شهر به عنوان مدیر مسؤول دفتر ترانه و سرود حوزه هنری شاکله صفحه ادب و هنر را تشکیل می دهد مطالب کوتاه چندی از جمله رونمایی از اثر جدید شاعر پیش کسوت عبدالعلی صادقی به نام "ایران نامه" و معرفی حمیدرضا گلی از جوانه های شعر شهر مطالب دیگر صفحه را تشکیل می دهد.
اصلاح نیوز پس از مدتی وقفه در انتشار و سرگردانی بین صفحات در شماره 105 در صفحه طنز وسرگرمی خانه گزید. شعری از بیابانکی و طنزهایی از طنزپردازان صفحه سنجاقک، فرح بخش، میرزا قلمدون و رامین دیگر مطالب را با موضوعات متنوع تشکیل می دهند.
سه مصاحبه با سه قهرمان ملی پوش صالحی، محمد علی مجیری و فاطمه جزینی همه از ورزش های رزمی و گزارش کوتاهی در باب معرفی انجمن خیرین ورزش یار و اولین اقدام آنها همراه چند خبر ورزشی مطالب صفحه ورزش این هفته را تشکیل می دهد.
تلفن ها، بازتاب ها و پیامک های مردم و جوابیه های برخی مسؤولین در صفحه با مخاطب های آشنا سبب تعلق بیشتر مخاطبان به این صفحه شده است که این بار در صفحه 10 دوهفته نامه چاپ شده است.
 مسائل حوزه شورا و شهرداری در صفحه بلدیه آمده که اعلام آمادگی تمامی مسؤولین شهردرهمکاری با همدیگر در عمران و آبادی شهر خبر مسرت بخش این صفحه می باشد ستون شهروند که به آموزش های شهروند نیاز امروزه شهرها و شهروندان می پردازد اولین نوبت آن در این صفحه انتشار یافته است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید