امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 14:04:47

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

فرصت وارد پنجمین سال انتشار شد

فرصت وارد پنجمین سال انتشار شد

یکشنبه, 02 تیر 1392 ساعت 10:52 کدخبر :5652
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : محمدعلی شاهین
چهارشنبه 20 خرداد 1388 پس از سال ها انتظار برای داشتن نشریه ای جامع که بتواند مسائل و معضلات شهر را منعکس کند تا پل ارتباطی بین مردم و مسوولان باشد و به فرهنگ و ادب و هنر و ظرفیت های شهر بپردازد به پایان رسید و اولین شماره فرصت روی دکه ها رفت.

این شماره شامل صفحات در شهر، جامعه، بلدیه، فرهنگ و اندیشه، تاریخ و گزارش ویژه بود که در مجموع 8 صفحه را تشکیل می داد. ازخبر های اولین شماره خبرحذف کد شهرستان و ششمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز بیشتر به چشم می خورد.


انعکاس نظرات مردم از همان نخستین شماره مورد توجه بود و الو فرصت در صفحه سوم چندین تماس تلفنی مردم را منعکس ساخت. در همین صفحه پرداختن به تاریخچه شهر با موضوعی در مورد اسامی تاریخی محلات رقم خورد. گفتگو با یکی از اعضای شورای اسلامی شهر و یکی از محافظان امام از مطالب اصلی دو هفته نامه را تشکیل می داد.


پرداختن به تاریخچه دفاع مقدس و مبارزات شهدا و ایثارگران از همان شماره آغازین مورد توجه قرار گرفته و مطالبی با موضوعات پیش گفته شده در صفحات 4 و 5 به چاپ رسیده بود.
گزارش اجتماعی در صفحه 6 در مورد دختران کار اولین پرداخت نشریه به انعکاس مسا ئل اجتماعی شهرستان و نیز خانم ها بود که در فرصت اول جلب نظر می کند.


صفحه بلدیه از همان شماره اول برای انعکاس اخبار و فعالیت ها و نظرات شهرداری و شورای شهر در نظر گرفته شده و در نخستین قدم با شهردار وقت عزیزاله پورکاظم گفتگویی در باب طرح های در حال اجرا و چشم انداز آن طرح ها گفتگویی صورت گرفته است.


گزارشی از برج کبوتر دستگرد در صفحه آخر نخستین شماره دوهفته نامه فرصت نشانه توجه فرصت ازهمان ابتدا به میراث شهرستان می باشد .

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید