امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 06:43:55

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

پخش مستقیم تلاوت قرآن قاری نوجوان خمینی شهری نزد مقام معظم رهبری از شبکه قرآن

پخش مستقیم تلاوت قرآن قاری نوجوان خمینی شهری نزد مقام معظم رهبری از شبکه قرآن

سه شنبه, 18 تیر 1392 ساعت 08:27 کدخبر :5706
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
تلاوت قاری نوجوان خمینی شهری نزد مقام معظم رهبری ساعت 17 روز اول ماه مبارک رمضان به صورت مستقیم از شبکه قرآن سیما پخش خواهد شد.

مهدی شیروی در گفتگو با خبرنگار فرصت آنلاین گفت: تلاوت های ماه مبارک رمضان در نزد مقام معظم رهبری هر سال در دو گروه خردسالان و بزرگسالان برگزار می شود.

چند سال پیش در گروه خردسالان علی کاظمی از خمینی شهر افتخار اجرای این برنامه را داشت و امسال اجرای این برنامه بر عهده 3 قاری نوجوان است که دو نفر دیگر از استان مازندران و بوشهر می باشند.


این نخبه قرآنی ادامه داد: قاریان این برنامه به یکی از دو روش انتخاب می شوند که یا در مسابقات کشوری آن سال رتبه کسب کرده باشند یا اینکه اساتید بین المللی آنها را به تهران معرفی کنند. در مرحله بعدی ایشان باید پیش داوران تست شوند تا در نهایت دو سه نفر مشخص و دعوت شوند.


وی تأکید کرد: رقابت امسال بسیار سخت و فشرده بود و از بین قاریان خردسال استان اصفهان فقط من توانستم در این برنامه موفق شوم در روز اول ماه مبارک رمضان در کنار رهبر معظم انقلاب تلاوت نمایم.


این قاری نوجوان 13 ساله مشوق اصلی در راه قرآن را پدر و مادرش می داند و می گوید: جا دارد از پدر و مادرم تشکر کنم که از سن 4 سالگی با ثبت نام در مؤسسه جامعه القرآن مرا با قرآن کریم آشنا کردند. از 10 سالگی نیز در جلسات آموزشی اساتیدی از جمله شاه میوه، تربتیان، عنایتی مقدم و دکتر نیکدستی شرکت کردم و همپای دوستانم مانند آقایان ابراهیم کمالی، علی کاظمی و سید علی موسوی زاده تلاوت را به صورت حرفه ای کار کردم. در پایان از تمامی اساتید و دوستانی که من را در این راه یاری کردند تشکر می کنم.


لازم به ذکر است که این برنامه ساعت 17 روز اول ماه مبارک رمضان از شبکه قرآن سیما به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 محمد جواد 23 مرداد 1392 ساعت 12:16
اينقدر شما بي عرضه و بي سليقه ايد كه كليپ صوت ايشان را هنوز نتوانسته ايد بر سايت بذاريد
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید