امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 07:50:33

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

 کسب 9 رتبه برتر در جشنواره مطبوعات استان توسط فرصت
فرصت باز هم پرافتخارترین نشریه غیریومیه استان اصفهان شد؛

کسب 9 رتبه برتر در جشنواره مطبوعات استان توسط فرصت

چهارشنبه, 23 مرداد 1392 ساعت 18:35 کدخبر :5886
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
برای چهارمین دوره متوالی و در آغاز پنجمین سال حیات نشریه، دو هفته نامه فرصت خمینی شهر در هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان اصفهان موفق به کسب 2 رتبه برتر در بخش تخصصی شد

و در بخش موضوعی هم از سوی 6 ارگان دولتی استان حائز 7 رتبه برتر گردید تا عنوان پرافتخارترین مطبوعه استان (بجز روزنامه های شهر اصفهان) را از آن خود کند.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، یک ‌هزار و ۱۲۵ اثر در بخش تخصصی و ۱۳۷۹ اثر در بخش موضوعی و مجموعا دوهزار و ۵۰۴ اثر به دست دبیرخانه این جشنواره رسیده است که ۳۳ نفر در بخش تخصصی حائز رتبه شدند و ۸۵ نفر در بخش موضوعی حائز رتبه شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.


در بخش تخصصی که داوری آثار آن از سوی استادان روزنامه نگاری و علوم ارتباطات کشور صورت گرفت، از بین 33 اثر برگزیده، از دو هفته نامه فرصت، محسن حیدری فرد موفق به کسب رتبه دوم مصاحبه بابت "مصاحبه با محسن صرامی نماینده خمینی شهر در مجلس (بی پرده با محسن صرامی)" شد و سیمین سعیدی نیز به رتبه سوم گزارش بابت گزارش "چهار دیوار برای زندگی و دیگر هیچ" دست یافت.


در بخش موضوعی نیز که داوری آثار آن در 22 موضوع از سوی ادارات کل و نهادهای دولتی و عمومی استان اصفهان صورت گرفت 85 نفر حائز رتبه شدند که از میان این تعداد، 4 نفر از خبرنگاران و نویسندگان دو هفته نامه فرصت شامل محمدعلی شاهین، روح اله حاجی حیدری، حمیدرضا ابراهیمی و جلال صفار در موضوعات وقف، میراث فرهنگی، مهندسی فرهنگی و فرهنگ ایثار و شهادت، حائز 7 رتبه شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.


از دیگر نشریات خمینی شهر هم، سعید صادقی از نشریه صبح سده در بخش موضوعی حائز رتبه شد و نفیسه غلامی نویسنده خمینی شهری نشریه آسمان شب موفق به کسب رتبه سوم سرمقاله در بخش تخصصی شد. همچنین در این جشنواره از نشریاتی که سال اول انتشار خود را طی می کنند تقدیر شد که "صبح سده" و "رخصت" از خمینی شهر هم از جمله این نشریات بودند.


لازم به ذکر است پس از آغاز بکار نشریه فرصت از خردادماه 88، تاکنون4 جشنواره استانی منطقه ای و نیز دو جشنواره کشوری مطبوعات و خبرگزاری ها برگزار شده که فرصت در هر 4 جشنواره استانی منطقه ای و نیز در یکی از دو جشنواره کشوری حائز رتبه های برتر شده است. علاوه بر جوایز جشنواره اخیر، برگزیدگان فرصت در جشنواره های مطبوعات از ابتدای تاسیس تاکنون بدین شرح بوده اند:


1389 پنجمین جشنواره استانی: رتبه چهارم عکس برای سید محمدرضا ابطحی


1390 هجدهمین جشنواره کشوری: رتبه سوم مصاحبه برای محمدحسین باقری، رتبه دوم سرمقاله برای محسن حیدری فرد.


1390 ششمین جشنواره استانی: رتبه سوم عکس برای سیدمحمدرضا ابطحی، رتبه دوم گزارش برای زهرا شمس، رتبه دوم مصاحبه برای روح الله حاجی حیدری، رتبه سوم مصاحبه محسن حیدری فرد و محمدحسین باقری


1391 هفتمین جشنواره استانی: رتبه اول تیتر برای لیلا پیمانی، رتبه سوم مصاحبه برای روح الله حاجی حیدری، رتبه سوم طنز مکتوب برای محمدعلی شاهین، رتبه دوم گزارش برای مطهره عباسیان، رتبه دوم سرمقاله برای محسن حیدری فرد.


بدین ترتیب در تمامی جشنواره های استانی که در سالهای فعالیت فرصت برگزار شده است نشریه فرصت حائز رتبه شده تا جایی که برخی فعالان مطبوعاتی استان با کسب 9 رتبه در جشنواره اخیر، فرصت را یک برند شناخته شده در جشنواره های مطبوعاتی که نشانه حرفه ای بودن این مطبوعه است دانستند.


لازم به ذکر است فرصت برای چندمین سال متوالی، از حیث کسب جایزه در بخش های مختلف جشنواره مطبوعات، پرافتخارترین نشریه غیریومیه استان اصفهان شد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 یک شهروند. 24 مرداد 1392 ساعت 23:26
افتخارات کسب شده توسط نشریه فرصت را به همه همشهریان تبریک میگویم و از تلاش های همه کسانی که در این نشریه فعالیت میکنند تشکر می نمایم .
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید