امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 18:05:55

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

گردهمایی مدیران مدارس شهرستان در باغ ابریشم

گردهمایی مدیران مدارس شهرستان در باغ ابریشم

پنجشنبه, 01 آبان 1393 ساعت 10:40 کدخبر :7890
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
رییس اداره آموزش و پرورش در جلسه گردهمایی مدیران مدارس شهرستان که در اردوگاه شهید بهشتی باغ ابریشم برگزار شد، با تاکید بر اینکه فرهنگیان انتقادات مورد نظر خود به اداره آموزش و پرورش را با شهامت مطرح کنند،

از عدم حضور آنها در انتخابات هیات مدیره شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان گلایه کرد و افزود: چرا در این انتخابات تنها 40 نفر شرکت کردند در حالی که ما از بین 6 هزار فرهنگی 4 هزار عضو فعال داریم. به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش، بدیحی در ادامه خطاب به مدیران گفت: با تبلیغ در مدارس ما را در راه اندازی یک شرکت تعاونی مصرف در شان فرهنگیان یاری کنید. در این مراسم همچنین از زحمات محمد حسن عمادی و فریبا زینعلی به عنوان معاونان «برنامه ریزی توسعه و مدیریت» و «پرورشی» تقدیر و محمد شاملی و مجتبی عموشاهی به عنوان معاونان جدید معرفی شدند.


معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش نیز در این مراسم با انتقاد از شیوه اجرای طرح شش سه سه گفت: این طرح در پی مغفول ماندن از دوره ابتدایی با اجرای نظام جدید دوره متوسطه و به دنبال آن تاکید مقام معظم رهبری بر ایجاد تحول اساسی در شیوه آموزشی به طور کلی، پیشنهاد و اجرا شد اما از آنجا که وزیر وقت آن را شتاب زده اجرا کرد در مدارس با کمبود معلم، مکان و امکانات روبرو شدیم تا آنجا که در برخی مدارس از زیرزمین و راه پله به عنوان کلاس درس استفاده شد و از خدمتگزاران، دبیران دروس مختلف و بازنشستگان آموزش و پرورش نیز دعوت به تدریس شد.
پناهی اظهار کرد: 8 هزار میلیارد تومان بدهی و کسری بودجه وزارت آموزش و پرورش است و 200میلیارد تومان در اداره کل بدهی داریم که یک میلیلارد تومان آن بدهی ضمن خدمت فرهنگیان است و باید با همفکری هم و کمک اولیا مشکلات را رفع نماییم.


در ادامه برنامه امام جمعه خمینی شهر از فرهنگیان خواست که شبکه های ماهواره ای و سایت های ضد مذهبی و ضد اخلاقی را به عنوان دشمن اصلی نسل امروز به دانش آموزان معرفی کنند.
شاهنامه خوانی، اجرای موسیقی، اجرای ورزش باستانی توسط دانش آموزان دبستان کاشانی و سخنرانی دکتر سواد کوهی با موضوع  شاداب سازی مدارس از دیگر برنامه های این گردهمایی یک روزه بود.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 -1 فرهنگی . 02 آبان 1393 ساعت 20:08
سوادکوهی از کی تا حالا دکتر شده؟
رئیس آموزش و پرورش چه طور با این وضع بد اقتصادی مراسمی با این همه تجمل برگزار کرده؟ ما مدیران مدارس تو هزینه های اولیه مدرسه موندیم
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید