امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 23:29:07

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

ما هم متشکریم

ما هم متشکریم

دوشنبه, 21 مرداد 1392 ساعت 09:38 کدخبر :5879
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به مناسبت هفده مرداد روز خبرنگار شهروندان، مسؤولین و مدیران شهرستان، اصحاب هنر و فرهنگ و فعالان عرصه رسانه مکتوب و مجازی با ارسال پیامک، تلفن، نامه و حضور در دفتر نشریه مجموعه فرصت را مورد لطف قرار دادند که جا داد از تک تک آن ها تشکر کنیم.

نماینده محترم شهرستان سرزده در حال بازگشت از تهران و سپری کردن روزهای کاری پر مشغله در دفتر حضور پیدا کرده و از اعضای تحریریه و خبرنگاران فرصت به خاطر زحماتی که می کشند قدردانی کردند و در سخنان خود دو نکته قابل تعمق را بیان نمودندیکی این که سعی کنید طوری نشریه را ببندید که چهره شهر سفید جلوه داده شود چرا که این نشریه را همه کشور می بینند و دوم این که شما به وظیفه خود عمل کنید ما هم به وظیفه خود عمل می کنیم. ایشان ضمن گفت و گوی دوستانه ای اقدامات گذشته و برنامه های آتی خودرا تشریح کردند که امیدواریم تحقق آن ها موجب پیشرفت شهر و نشاط مردم گردد.
شهردار خمینی شهر همراه رییس حراست و مسؤول روابط عمومی شهرداری در دفتر حضور یافته و خسته نباشید جانانه ای به دست اندرکاران فرصت گفتند
مهندس شرفا دراین جمع دوستانه اظهار امیدواری کردند روزی امکانات شهرداری در حدی باشد که به طور مطلوب نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری فرصت را بر طرف نماید، ایشان اشاره کردند علیرغم فشارها به هیچ وجه تمایل ندارد مستقیم در کار فرصت و مطالب منتشر شده دخالت کند.
مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی، مسؤول روابط عمومی شهرداری، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان،رییس نهاد کتابخانه های شهرستان،و آقای مدینه رییس اسبق آموزش و پرورش شهرستان، گروه هنری آیینه، مسؤول سایت حاشیه، خبرنگار صدا و سیما و جمعی از چهره های فرهنگی و هنری شهر طی این چند روز به اشکال مختلف روز خبرنگاررا تبریک و از فعالان نشریه وسایت فرصت قدر دانی کردند.
فرصت متعلق به مردم است و مجموعه ایکه در حال حاضر در آن مشغول انجام وظیفه هستند امانت دار آن ها حساب می شوند جا دارد از تک تک افرادی که به هر شکل طی این چند روز مارا مورد لطف قرار دادند وبرای خبرنگاران ورسالت آنها ارزش قایل شدند کمال تشکر و قدردانی را به عمل آوریم، لطف شما موجب دلگرمی ما و برداشتن قدم های استوارتر خواهد شد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 ایرانی 24 مرداد 1392 ساعت 07:55
سلام.بنده هم به سهم خودم این روزراخدمت شماوتمامی همکاران محترمتان خجسته وشادباش عرض می نمایم به هرچندکه هرروزروزشماست.
اما1گلایه به عنوان یک شهروندخمینی شهریمی خواستم این رابه عرضتان برسانم که شمانوشته ایدحضورمسوولین, هنرمندان ,عکاسان وخبرنگاران اماشمافقط ازهنرمندان آقای عمادی راعکسش رازده ایدوازمسوولین هم شهردارونماینده پس خبرنگاران وعکاسان که نامی هم ازآنهابرده نشده که مابیشتربتوانیم باآنهاآشنابشویم عکس ونام نداشتندکه درج ننموده اید؟!!!منتظرپاس خ شماعزیزان زحمت کش هستم.
((درسایه سارحضرت حق پیروزباشیدوپاید اریاعلی))
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید